Kultura, sztuka » Muzyka

Pre Cuba Me Mucho Party

W Sotano 29 kwietnia PRE CUBA ME MUCHO PARTY – gratka dla wielbicieli salsy kubańskiej – wyjątkowa impreza rozpoczynająca międzynarodowy projekt organizowany w Polsce i innych 14 krajach.

Tegoroczna edycja największego festiwalu Cubamemucho rozpocznie się już 30 kwietnia br. w Warszawie. W programie m.in. trzy dni warsztatów tanecznych z Kubańczykami, półfinał zawodów Rueda World Championships  oraz trzy wieczory kubańskie z profesjonalnymi pokazami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

A już 29 kwietnia w SOTANO PRE CUBA ME MUCHO PARTY – pierwsze spotkanie dla niecierpliwych fanów kubańskiej muzyki, tańca i kultury. Podczas PRE PARTY wystąpią goście z kraju i zagranicy, ale przede wszystkim najwierniejsi casinos będą wspólnie bawić się przy najlepszej kubańskiej muzyce, a to oznacza, że za sterami będzie DJ'TRESORman. Zagra też najdynamiczniejszy zespół MELAO w składzie : Jorge Avila, Jhonathan Avila, Yoilan Perez, Ricardo Mosquera, Jacek Korba Cieszący się międzynarodową sławą festiwal Cubamemucho oferuje unikalne połączenie salsy, niezapomnianych imprez z profesjonalnymi pokazami w wykonaniu kubańskich artystów.

Cubamemucho to projekt Raffaela Sonnenscheina organizowany w piętnastu krajach. Spotkanie dla fanów już w kolejny czwartek 29 kwietnia w SOTANO. SONATO jest także oficjalnym sponsorem tegorocznego festiwalu Cubamemucho. 29.04 Klub Sotano start 21.00 Wjazd – 15 zł. Więcej informacji:www.sotano.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »