Gospodarka » Narzędzia

Premiera elektronarzędzi Stanley FatMax na targach BUDMA 2013

Premiera elektronarzędzi Stanley FatMax na targach BUDMA 2013
Zobacz więcej zdjęć »
W Poznaniu, pod koniec stycznia br. rozpoczną się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2013. Stanley, Black&Decker oraz DeWALT zaprezentują na nich wiele nowości, w tym premierową linię elektronarzędzi Stanley FatMax.
W dniach 29 stycznia - 1 lutego 2013 roku w Poznaniu odbędzie się XXII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2013. Podczas targów firma Stanley Black&Decker przedstawi swoją najnowszą ofertę produktową, w tym premierową linię elektronarzędzi Stanley FatMax.

Produkty prezentowane będą w hali 8A na stanowisku nr 38, gdzie poza nową linią elektronarzędzi będzie można zobaczyć nowe detektory oraz lasery Stanley, mopy parowe, kosiarki żyłkowe a także urządzenia wielofunkcyjne Multievo i MT300KA marki Black&Decker oraz pilarki Aligator, szlifierki oscylacyjne i narzędzia z gamy XR Li-ION od DeWALT.

W ramach targów zaprezentowane zostaną nie tylko nowości, ale również sztandarowe narzędzia i akcesoria. Ponadto każdy odwiedzający stoisko będzie miał możliwość wypróbowania danego produktu, uczestnictwa w pokazach oraz zaczerpnięcia informacji i porad przedstawicieli firmy. W drugi i trzeci dzień targów (tj. 30 i 31 stycznia) dodatkową atrakcją będzie możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej sesji fotograficznej z gościem specjalnym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »