Moda » Odzież

Premiera filmu „Underdog” za nami – ależ się działo!

Premiera filmu „Underdog” za nami  – ależ się działo!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma DIGEL Polska miała przyjemność być partnerem oficjalnej premiery Underdog, pierwszego polskiego filmu o MMA.

- Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas uroczystej gali gwiazdy filmu Underdog, w tym znani aktorzy i sportowcy oraz męska ekipa związana z tą niezwykłą produkcją wystąpiły w  kolekcji marki Digel. To był prawdziwy pokaz testosteronu w dobrym tego słowa znaczeniu i doskonale dobranych do osobowości gwiazd stylizacji – mówi Marek Paszkowski, Dyrektor Marketingu Digel Polska.

Uroczysta premiera filmu Underdog odbyła się 8 stycznia br. w Multikinie w Złotych Tarasach. Wiele gwiazd wieczoru elegancko prezentowało się w stylizacjach Digel.

Underdog wchodzi do kina 11 stycznia 2019 r. W filmie główne role grają świetnie przygotowany kondycyjnie Eryk Lubos – aktor o ogromnym dorobku filmowym, laureat wielu nagród i Mamed Khalidov - międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej z 2009 r. oraz
w wadze średniej z 2015 r., dla którego występ w filmie jest aktorskim debiutem. Na ekranie można zobaczyć prawdziwie gwiazdorską obsadę, wśród której znajdują się m.in.: Aleksandra Popławska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Mariusz Drężek, Michał Mikołajczak, Tomasz Włosok, Emma Giegżno, Dawid Czupryński, Tomasz Mandes, Sławomir Mandes, Jędrzej Tanarek, a także zawodnik MMA Roman Szymański i Maciej Kawulski z KSW, dla którego jest to także reżyserski debiut. Uczestnicy premiery byli świadkami niezwykłych zaręczyn na scenie producenckiej pary Ewy Lewandowskiej i aktora Tomasza Mendes, które były wspaniałym uwieńczeniem filmowego projektu. To były oświadczyny w iście filmowym stylu!

Premiera była spotkaniem środowisk filmu i sportu, ale też biznesu i mody. Marka Digel miała podczas tego wieczoru swoje przysłowiowe 5 minut. Ubrała śmietankę aktorskiego świata – od galowych stylizacji, przez wyszukaną elegancję, po bardziej młodzieżowe kroje i obowiązkową w tym sezonie kratę. Zobaczcie galerię – można się zainspirować.

Zainteresowanie filmem jest ogromne, już pojawiły się pierwsze opinie o produkcji, którą wyróżniają znakomita gra aktorska, realistyczne sceny walki, żywa akcja i doskonały humor. Jesteśmy przekonani, że dialogi z filmu wejdą na stałe do języka potocznego. Nas zachwyciła także ścieżka muzyczna. Z ciekawością czekamy na wyniki oglądalności weekendu otwarcia.

  Underdog to w języku anielskim określenie człowieka, a w szczególności zawodnika, które jest bardzo popularne za granicą, a teraz z pewnością przyjmie się także w Polsce. Oznacza przeciwieństwo faworyta. MMA to mieszane sztuki walki - sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. Więcej nie zdradzimy, zachęcamy do obejrzenia zwiastuna i oczywiście samego filmu.

Digel ubiera mężczyzn na całym świecie od kilkudziesięciu lat. Styliści marki tworzą kolekcje, w których mężczyźni niezależnie od wieku, sylwetki i stylu ubierania wyglądają znakomicie, zgodnie z kanonami mody i każdy w swoim indywidualnym stylu.

Marka Digel jest dostępna w kilkudziesięciu salonach w Polsce. Więcej na: www.digel.pl www.facebook.com/digelpolandRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Społem
http://agencjaspolem.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »