Kultura, sztuka » Kultura

Premiera "Nie ma takiego miasta"

Premiera "Nie ma takiego miasta"
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa powieść kryminalna Tomasza Konatkowskiego „Nie ma takiego miasta” już w sprzedaży.

Nowa powieść kryminalna Tomasza Konatkowskiego „Nie ma takiego miasta” w wydaniu papierowym ma swoją premierę dzisiaj, 6 stycznia. Do końca tego tygodnia, czyli do 8 stycznia, książka Konatkowskiego w postaci e-booka pojawi się też w Księgarni eClicto.

Akcja kryminału „Nie ma takiego miasta” (W.A.B.) rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, gdzie zostaje brutalnie zamordowany Polak. Śledztwo prowadzą wspólnie polski komisarz Adam Nowak i inspektor Huddlestone. Ślady zbrodni prowadzą do grupy przestępców przemycających narkotyki, ale też do pewnego starszego Anglika. Niedługo potem w Polsce, w małym barze, zostaje zamordowany obywatel brytyjski… Czy oba morderstwa coś łączy?

Tomasz Konatkowski (ur. 1968) studiował fizykę i informatykę, przez wiele lat pracował jako programista i analityk. Obecnie zajmuje się tłumaczeniami i redakcją tekstów specjalistycznych. Publikował opowiadania w prasie codziennej, pisywał także recenzje książek dla portali internetowych. Kibic piłkarski, miłośnik mocnego, ciemnego piwa, amerykańskich komiksów oraz podróży, zwłaszcza podróży w czasie. Mieszka pod Warszawą. Zadebiutował „Przystankiem Śmierć”  (W.A.B. 2007), powieścią rozpoczynającą cykl warszawskich kryminałów z komisarzem Nowakiem, nominowaną do Nagrody Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej i sensacyjnej roku 2007. Druga część, „Wilcza wyspa”, ukazała się w 2008 roku.

Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »