Technologie » Komputery

Prestiżowe nagrody dla AVG Technologies

Prestiżowe nagrody dla AVG Technologies
Zobacz więcej zdjęć »
Nagrody Ventura 2009 oraz prestiżowe certyfikaty VB 100 i ICSA dla AVG Technologies

AVG Technologies, producent najpopularniejszego na świecie darmowego oprogramowania antywirusowego, zdobył szereg prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych. Dwie nagrody w konkursie Ventura 2009 oraz certyfikaty VB 100 za program AVG Internet Security Network Edition i ICS za AVG Internet Security i AVG File Server Edition stanowią świadectwo dynamicznego rozwoju firmy.   

Przyznawane co roku  prestiżowe nagrody Ventura są cenionym w branży wyróżnieniem dla firm reprezentowanych przez Enterprise Investors (EI) - najstarszą i jedną z największych firm private equity i venture capital w Polsce i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane są wiodącym firmom związanym z EI oraz menedżerom zaangażowanym w ich rozwój. AVG Technologies zwyciężyło w dwóch kategoriach: Najbardziej Dynamiczna Spółka oraz Menedżer Roku – został nim J.R. Smith, Dyrektor Generalny AVG Technologies.

Ponadto, w czerwcu 2010 roku program AVG Internet Security Network Edition dla Windows Server 2008 R2 zdobył prestiżowy certyfikat VB 100. Przyznawane przez brytyjski Virus Bulletin (www.virusbtn.com) odznaczenie trafia do firm, których produkty pomyślnie przejdą surową procedurę testową laboratorium VB. Testy te stanowią część oficjalnego procesu badań porównawczych prowadzonych przez Virus Bulletin. Certyfikat VB 100 to piętnasta z rzędu nagroda Virus Bulletin przyznana AVG Technologies.
Oprócz tego, AVG otrzymało także certyfikat ICSA dla AVG Internet Security dla Windows 7 32-bit oraz AVG File Server Edition dla Windows 2008 Server 64-bit.

„Wszystkie te nagrody stanowią dla nas kolejny dowód na to, że dobrze wykonujemy swoją pracę” –mówi J.R. Smith, Dyrektor Generalny AVG Technologies. „W AVG stawiamy na innowacyjność, sprawność i szybkość reakcji na zmieniające się potrzeby klientów, przy jednoczesnym dostarczaniu produktów wysokiej jakości. Nagrody te potwierdzają, że nasze wysiłki nie idą na marne” – dodaje.

Kontakt z AVG

·         Najnowsze wiadomości o AVG znajdziesz w Twitterze pod adresem www.twitter.com/officialAVGnews 

·         Analizę aktualnych zagrożeń znajdziesz w blogu głównego dyrektora AVG ds. badań, Rogera Thompsona, pod adresem http://thompson.blog.avg.com/

·         Dołącz do naszej społeczności w Facebooku pod adresem www.facebook.com/AVGfree  

O AVG Technologies

AVG jest światowym liderem rozwiązań bezpieczeństwa, który chroni ponad 110 milionów użytkowników indywidualnych oraz małych firm w 167 krajach przed stale rosnącą liczbą zagrożeń internetowych, wirusów, spamu i hakerów. Siedziba główna firmy mieści się w Amsterdamie. AVG już przez niemal dwie dekady skutecznie walczy z przestępczością internetową. Posiada jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów do wykrywania i zwalczania cyfrowych zagrożeń na świecie. Dostępne za darmo oprogramowanie zabezpieczające AVG zapewnia użytkownikom podstawową ochronę oraz umożliwia łatwy dostęp do bardziej zaawansowanych zabezpieczeń. Około 6000 resellerów, partnerów i dystrybutorów współpracuje z AVG na całym świecie. Należą do nich między innymi: Amazon.com, CNET, Cisco, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart oraz Yahoo!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »