Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Prezent dla taty – co wybrać?

Prezent dla taty – co wybrać?
Zobacz więcej zdjęć »
Kupowanie prezentu dla mężczyzny uchodzi za trudniejsze niż wybieranie drobiazgu dla kobiety.
Może dlatego, że kobietom dużo łatwiej coś sprezentować, mamy w zanadrzu większą liczbę możliwości, a w przypadku panów zbyt często pozostaje szablon - krawat, skarpetki czy w zależności od okazji dobry alkohol.

Pozostaje zatem kupić coś przewidywalnego i się nie wysilać? Ależ nie! Nie ma sensu na samym wstępie się poddawać. Warto podnieść rękawicę i spróbować znaleźć coś odpowiedniego również dla mężczyzny.

Zadanie można sobie nieco utrudnić - zawężając grono do młodych tatusiów. Czy jest coś, co będzie świetnym pomysłem na prezent dla taty?

Trochę wolnego czasu

Czego potrzeba młodemu tatusiowi? Jaki będzie najlepszy prezent dla taty?

Sporo można zrobić, nie wydając nawet złotówki - na przykład wolny czas, moment, w którym można odetchnąć - to jest towar deficytowy. Tego nie da się przecenić. Niestety nie zawsze można ulżyć młodemu tacie w pracy, dodać mu energii, by mógł jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ to zazwyczaj na ojcach spoczywa obowiązek utrzymania całej rodziny po narodzinach dziecka.

Ofiarowanie pomocy przy dzieciach nie zawsze się jednak sprawdza, bo często młody tata cierpi właśnie z tego powodu, że maluchom nie może poświęcać zbyt wiele czasu. Dlatego nie chce niczego innego - jak być wystarczająco silny, by po pracy zasiąść z dziećmi i się z nimi pobawić.

Dobra wiadomość, że z czasem to los przynosi dobry prezent dla taty - czasu jest trochę więcej, a sytuacja rodzinna po kilku latach, gdy dzieci dorastają, normuje się.


Pigułka, która doda energii

Wyobraźcie sobie, że nie trzeba spać, że można spędzać czas aktywnie i nie odczuwać zmęczenia... To byłby doskonały prezent dla taty, mamy i wielu osób, które narzekają, że jest tyle do zrobienia, a czasu za mało.

Niestety pigułka dodająca energii nie istnieje, a nawet jak uda się taką znaleźć, nie jest ona wolna od skutków ubocznych. Dlatego warto znaleźć inny prezent dla taty, na przykład taki, który wywoła uśmiech na jego twarzy. Co zaskoczy młodego tatę i co mu wręczyć, by mógł skorzystać z danego prezentu.

Prezent dla taty - co warto mu wręczyć

Ustaliliśmy, że to, co najważniejsze niestety nie jest do kupienia. Na szczęście istnieje cała długa lista ciekawych produktów, które można nabyć i wręczyć drugiej osobie.

Wcale nie muszą być one strasznie drogie i nadwyrężać naszego portfela. Choć istnieje przekonanie, że mężczyźni lubią drogie gadżety (AGD, RTV, pomagające w pracy, stworzone do komputera), to akurat dla młodego taty znajdziemy wiele ciekawych propozycji, które nie będą aż tak kosztowne, a na pewno zostaną odebrane z wielką przyjemnością.

Przykładowo świetnie dla młodego taty sprawdzi się koszulka z zabawnym tekstem, wskazującym na nową rolę, jaką przyjdzie tatusiowi odgrywać. To prezent dla taty, który jest nie tylko zabawny, ale jednocześnie praktyczny. Wielokrotnie za każdym razem, gdy zostanie założony, będzie przypominał o osobie, od której go otrzymaliśmy.


Coś innego? Niebanalnego? Proszę bardzo - na przykład czekoladowe, wykonane z najwyższej jakości belgijskiej narzędzia, które będą świetnie prezentowały się w miejscu honorowym, jak również sprawdzą się w chwili, gdy przyjdzie ochota na słodkie.

Inne, niebanalne pomysły na prezent dla taty? Znajdziesz w artykule.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sosrodzice.pl
http://www.sosrodzice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »