Rozrywka i wypoczynek » Święta

Prezenty na Mikołajki

Prezenty na Mikołajki
Zobacz więcej zdjęć »
Imieniny Świętego Mikołaja, czyli tradycyjne Mikołajki, jak co roku obchodzone będą zarówno przez dzieci jak i przez dorosłych. I jak co roku obdarujemy się prezentami od dużych po małe kładąc je naszym bliskim pod poduszką, przy łóżku czy w skarpecie.


Jak mówi powszechna legenda, postać Świętego Mikołaja pochodzi z Laponii. Są i inne podania, które twierdzą, iż jednak pochodził z cieplejszych rejonów. A mianowicie był to biskup z Miry. Urodził się około 280 roku n.e. w Patrze, w Lykijskim mieście nad Morzem Śródziemnego (obecnie Turcja) jako syn bogatego handlarza zbożem. Przedwcześnie zmarły ojciec pozostawił mu ogromny majątek. A jako że wiara była dla bardzo ważna, postanowił spożytkować go na dary dla ubogich. Chcąc obdarować m.in. córki pewnego zubożałego mieszczanina, w taki sposób, aby nikt nie wiedział skąd pochodzą pieniądze, podrzucił nocą pełen ich worek. Najpierw próbował zakraść się przez okno, ale że były zamknięte, wrzucił pieniądze przez komin.

My także lubimy być Świętym Mikołajem i często podrzucamy naszym bliskim prezenty nocą. Nie zawsze jednak tak łatwo jest znaleźć ten najodpowiedniejszy dla nich. Sporo propozycji znajdziemy na stronach firmy Poczta Kwiatowa, która jak zawsze wychodzi na przeciw potrzebom swoich klientów. A zatem możemy za jej pomocą nie tylko wysłać kwiaty naszemu bliskiemu Mikołajowi. Obdarujmy naszych przyjaciół i rodziny np: koszem obfitości, zestawem dla smakosza z dobrym winem i truflami, a także uroczystą kolacja i świetnym, relaksującym masażem (osoba obdarowana otrzymuje Bon Prezentowy – zapakowany w elegancką kopertę – na którym będzie widnieć imię i nazwisko odbiorcy oraz miejsce realizacji usługi).  Poczta Kwiatowa nie zapomniała także o najmłodszych – wielki pluszowy miś i Tygrysek z Kubusia Puchatka, położone przy łóżeczku, utwierdzą ich w wierze we wspaniałego świętego, który przylatuje nocą na saniach ciągniętych przez renifery z worem podarunków dla dzieci grzecznych i niegrzecznych przecież też.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poczta Kwiatowa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »