Gospodarka » Opakowania

Produkcja dla farmacji (czysty co-packing) w Damco

Produkcja dla farmacji (czysty co-packing) w Damco
Zobacz więcej zdjęć »
Od lipca Damco Poland (Part of A.P. Moller-Maersk Group) wchodzi na rynek z nową usługą. Trwające kilka miesięcy przygotowania zaowocowały wybudowaniem na terenie magazynu specjalnej, zamkniętej strefy.

Strefy z niezależną wentylacją i klimatyzacją, podniesionymi standardami czystościowymi oraz specjalistycznym wyposażeniem umożliwiającym nanoszenie numerów partii i dat na produkty. Ponadto w tym czasie zespól Damco dokonał walidacji oraz kwalifikacji pomieszczeń, przeanalizował wszystkie punkty krytyczne procesów, co umożliwi wdrożenie standardu GMP, a tym samym dokonywanie operacji wytwarzania dla produktów leczniczych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na chwilę obecną Damco jest jedynym operatorem logistycznym realizującym tak kompleksowe usługi dla branży farmaceutycznej. Dzięki tak szerokiemu portfolio usług klient może skorzystać z transportu w kontrolowanej temperaturze, składowania towarów w składzie konsygnacyjnym, co-packingu na opakowaniach zamkniętych, a także od lipca z nowych usług. GMP to również potwierdzenie wysokiej jakości i niezawodności procesów realizowanych przez operatora logistycznego.

Inwestycja, choć bardzo kosztowna pozwoli nam na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej oraz spowoduje, że nasze usługi dla obszaru farmaceutyków będą kompleksowe. Jest niewielu operatorów logistycznych w kraju, którym udało się spełnić wysokie normy standardu GMP. Tym bardziej cieszy, że Damco jest wśród nich - Andrzej

Lada-Kubala
Więcej: www.damco.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DAMCO - magazynowanie, transport, fracht morski, fracht lotniczy, skład konsygnacyjny, SCM
http://www.damco.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »