Dom » Wnętrza

Produkt Sanplast finalistą konkursu Dobry Wzór 2018

Konkurs Dobry Wzór to coroczne wyzwanie dla producentów designerskich produktów. Edycja 2018 jest jednak wyjątkowa, ponieważ konkurs obchodzi swój jubileusz. To już 25 lat poszukiwań najlepszych produktów i usług oferowanych zarówno przez polskie, jak i zagraniczne marki.

Jednym z nich jest kabina z serii Free Zone marki SANPLAST, która została zakwalifikowana do finału konkursu i wystawy. 


Konkurs Dobry Wzór organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego to olbrzymie wyzwanie zarówno dla polskich, jak i zagranicznych firm. Rekomendowane do konkursu były cztery produkty: brodziki marki SANPLAST: brodziki z odlewu mineralnego linii Structure Mineral, prostokątne wanny Modesta, które zachwycają idealnie wyważonym połączeniem klasyki i nowoczesności, symetryczne, przyścienne wanny LUXO oraz kabina serii Free Zone. Najbardziej docenionym produktem okazał się ostatni z produktów zyskując miano finalisty konkursu Dobry Wzór 2018. Cechą charakterystyczną finałowego produktu jest brak dolnego profilu. To rozwiązanie znaczenie ułatwia funkcjonowanie użytkownikom, szczególnie starszym. Brak dolnego profilu gwarantuje bezprogowe wejście, a tym samym zapewnia im bezpieczeństwo i komfort. Drzwi kabiny zostały wyposażone w rolki łożyskowe zapewniają bezproblemowe i ciche otwieranie. Kabina Free Zone to połączenie piękna i funkcjonalności. Nowoczesna, nietuzinkowa i nienarzucająca się forma kabiny idealnie współgra i harmonijnie połączy się z wnętrzem praktycznie każdej łazienki. Dodatkowym atutem produktu jest modyfkacja powierzchni szkła - Glass Protect, która pozwala na utrzymanie produktu w czystości. 

"Jest nam niezmiernie miło, że nasz produkt został wyróżniony kwalifikacją do finału konkursu Dobry Wzór 2018! Nasza kabina z serii Free Zone to efekt intensywnej pracy i poszukiwania równowagi między designem a wygodą i funkjonalnością. Ogromnie cieszymy się, że jury doceniło naszą pracę. Z niecierpliwością czekamy na finałową galę konkursu." - mówi Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu. 

Firma Sanplast zaskakuje nas doskonale przemyślanymi rozwiązaniami, które dzięki swojej uniwersalności tworzą odprężającą harmonię z niemal każdą łazienką, a tym samym zapewniają wygodę swoim użytkownikom. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »