Dom » Ogrody

Profesjonalna i szybka odnowa drewna z Jedynką

Budzącą się do życia przyrodę przyjemniej jest obserwować w zadbanym otoczeniu. Wiosna to zatem dobry czas, by zająć się konserwacją drewna na zewnątrz domu.

Dzięki Impregnatowi z woskiem marki Jedynka zszarzałe po zimie elementy wyposażenia ogrodu szybko odzyskają swój naturalny urok i będą znów zachęcać do odpoczynku na świeżym powietrzu.

 

Drewniane ogrodzenie będzie stanowić atrakcyjną wizytówkę domostwa na cały sezon, jeśli tylko odnowimy je Impregnatem z woskiem marki Jedynka. Produkt głęboko wnika w drewno, zapewniając kompleksową ochronę i trwałość powłoki do 6 lat. Dzięki systemowi trzech aktywnych żywic impregnat nie tylko zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale też skutecznie odpycha wilgoć i nadaje jej odporność na działanie mikroorganizmów. Na dodatek teraz dostępny jest w promocyjnych opakowaniach - 10% gratis przy pojemnościach 5 i 10 litrów.

 

Impregnat marki Jedynka świetnie sprawdzi się też do konserwacji mebli ogrodowych. Będzie je chronić przed działaniem negatywnych czynników atmosferycznych, a przy tym stylowo je udekoruje, nadając piękny i trwały kolor. Drewniana ławka w odcieniu Dąb bielony będzie wdzięczną ozdobą przydomowej przestrzeni, wyróżniającą się na tle kwitnących na wiosnę kolorowych roślin. Tak przytulna sceneria i ciepłe promienie słońca stworzą komfortowe warunki do relaksu w ogrodzie.

 

Więcej na temat pielęgnacji drewna z produktami Jedynka znajduje się na stronie: www.farbyjedynka.pl.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »