Firma » Biznes

Program poleceń Liberty Direct przedłużony

Program „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” organizowany przez Liberty Direct został przedłużony do końca czerwca br. Jeszcze przez 3 miesiące Klienci firmy za każde skuteczne polecenie polisy komunikacyjnej Liberty Direct kolejnej osobie otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości od 50 do 100 zł.
Osoby które w wyniku polecenia zdecydują się na kupno ubezpieczenia otrzymają zniżkę na polisę analogicznej wartości. Z promocji można korzystać zarówno przez internet, jak i telefon. 

Nagrody pieniężne będą przekazywane osobom polecającym firmę przelewem na wskazane konto - jeżeli nowy Klient zawrze polisę, opłaci ją i nie wypowie w ciągu 30 dni. Wysokość nagród przyznawanych w promocji jest zależna od rodzaju ubezpieczenia zawartego przez nowego Klienta. Dzięki rekomendacji firmy można zyskać 50 zł - w przypadku, gdy nowy Klient kupi OC lub 100 zł - gdy zdecyduje się on na kupno pakietu OC i AC. Klienci korzystający z rekomendacji otrzymują analogiczne zniżki na polisy. Liberty Direct można polecać znajomym bez ograniczeń i zyskiwać w związku z tym dowolną liczbę nagród.

„Klienci mogą również korzystać z dodatkowych zniżek przyznawanych przez Liberty Direct. Oferujemy m.in. od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% zniżki za jednorazową płatność kartą kredytową, 5% za zakup ubezpieczenia przez Internet” - mówi Marcin Andrzejczyk, Kierownik Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Dodatkowe informacje o firmie oraz programie „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” można uzyskać na www.libertydirect.pl lub na Infolinii Liberty Direct pod numerem 1 95 21.

 _________________________________________________________________________________

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli w Polsce działających w systemie bezpośrednim - przez Internet i telefon. W 2010 roku przypis składki brutto towarzystwa wyniósł 133,6 mln PLN. Firma ubezpieczyła już blisko 200 tys. pojazdów. Oferta Liberty Direct obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów indywidualnych - OC, AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb oraz Ubezpieczenia Mieszkaniowe. Jednym z kluczowych elementów strategii firmy jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług w zakresie likwidacji szkód. W rankingu firmy doradczej Hewitt Associates - Najlepszy Pracodawca 2010 – Liberty Direct zajęło drugie miejsce w kategorii małych i średnich firm w Polsce oraz znalazło się pierwszej dziesiątce Najlepszych Pracodawców Europy Środkowej i Wschodniej. Towarzystwo należy do amerykańskiej Grupy Liberty Mutual.

www.libertydirect.pl

Liberty Mutual jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 71 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej Grupy Liberty Mutual są ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual obecna jest Portugalii, Turcji, Hiszpanii oraz Polsce.

www.libertymutual.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Liberty Direct

Komentarze (1)

 • avatar
  kamaczupras 2011-04-14 01:02:31

  Ruszyła następna edycja tańszych ubezpieczeń w Liberty Direct na 2011 rok

  Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie - kontakt

  Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

  Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct
  2010-70211750

  Numer ten jest tym samym co Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct

  Numer 2010-70211750 ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny

  Przy ubezpieczeniu po podaniu kodu zniżkowego 2010-70211750 zniżka wynosi 50 zł taniej na OC, a 100 zł na OC+AC

  Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »