Technologie » Internet

Programowanie i pozycjonowanie ogłoszeniowych serwisów www

Programowanie i pozycjonowanie ogłoszeniowych serwisów www
Zobacz więcej zdjęć »
Sensi Soft i agencja SEO/SEM Bluerank podpisały umowę o współpracy. Od kilku miesięcy z sukcesem świadczą usługi rozwijania aplikacji dla internetowych serwisów ogłoszeniowych oraz prowadzenia dla nich działań SEO. Najbliższa wspólna inicjatywa, to udział w międzynarodowej konferencji ICMA w Miami.

Oferta obu polskich firm skierowana jest w tej chwili przede wszystkim na rynek amerykański i azjatycki. Na świecie funkcjonuje tylko kilka podmiotów oferujących tego rodzaju produkty i usługi. Firma Sensi Soft i współpracująca z nią agencja Bluerank przygotowały atrakcyjną propozycję dla światowej branży ogłoszeniowej - mówi Konrad Howard z Sensi Soft. 

Sensi Soft oferuje zaawansowane aplikacje rozwijane i wdrażane specjalnie na potrzeby rozbudowanych serwisów ogłoszeniowych online. Bluerank natomiast specjalizuje się w planowaniu i realizacji działań SEO (search engine optimization) uwzględniających specyfikę projektów internetowych bazujących na oprogramowaniu Sensi Soft.  Mamy doświadczenie i sukcesy w realizacji dużych projektów SEO, wdrażanych między innymi dla członków światowego stowarzyszenia wydawców - ICMA, dlatego kolejnym etapem jest nasza obecność - w roli uczestników i prelegentów - na konferencji w Miami - mówi Zbigniew Nowicki z Bluerank. To trudna konkurencyjna branża, a nasi klienci są w czołówce wyników wyszukiwania. Lepszych referencji nie można mieć... - dodaje.

http://www.bluerank.pl

http://www.sensisoft.pl  

Konferencja w Miami - Transforming Classifieds, 5 - 8 listopada 2008

http://www.icmaonline.org/ICMA/events/general-meetings/miami-2008/programme/default.aspx  

Kontakt bluerank@bluerank.pl  

Bluerank - agencja SEO / SEM specjalizująca się w planowaniu i realizacji międzynarodowych projektów search engine marketing oraz search engine optimization. Działa na rynku austriackim, brytyjskim, niemieckim, polskim, rosyjskim i węgierskim, jak również w Ameryce Północnej i Afryce, opracowując m.in. dla sektora 'classified media' strategie pozycjonowania serwisów WWW w wyszukiwarkach lokalnych i globalnych, indywidualne rozwiązania na potrzeby 'monetizing search' oraz wdrożenia 'usability of search'. Jako 'Google Qualified Company', oferuje również kompleksową obsługę korporacji w zakresie reklamy typu PPC. Firma założona została w 2005 r. w Polsce. Wśród jej klientów i partnerów z branży ogłoszeniowej znajdują się członkowie ICMA. Ponadto, z usług agencji najliczniej korzystają podmioty farmaceutyczne, finansowe oraz e-commerce. Bluerank jest członkiem SEMPO - światowej organizacji specjalistów związanych z SEM, a także IAB Polska (krajowy oddział Internet Advertising Bureau) - stowarzyszenia profesjonalistów kształtujących rynek interaktywny na świecie).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

netafora

Komentarze (1)

  • avatar
    ~andre 2016-04-06 14:43:10

    Ja mogę polecić inną firmę niż ta z artykułu, a mianowicie premesso.pl :) Według mnie to porządna firma zajmująca się pozycjonowaniem.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »