Technologie » Komputery

Projektor Vivitek D735VX – bezpieczny, wydajny i ekonomiczny

Projektor Vivitek D735VX – bezpieczny, wydajny i ekonomiczny
Zobacz więcej zdjęć »
Vivitek D735VX to kolejny projektor amerykańskiej firmy na polskim rynku. Urządzenie wyróżnia zdejmowany panel sterujący (immobiliser) - rozwiązanie podnoszące bezpieczeństwo i uniemożliwiające korzystanie z projektora osobom nieupoważnionym.

Rozdzielczość XGA, wysoka jasność (3.200 ANSI lumenów) i kontrast (2400:1) zapewniają dobrze widoczny, ostry obraz i naturalne barwy nawet w silnie oświetlonych pomieszczeniach. Projektor jest cichy (28 dB w trybie ECO) i bezobsługowy – producent wyeliminował filtry powietrza, zaś żywotność lampy została wydłużona do 4.000 godzin (tryb ECO). Wszystkie te cechy sprawiają, że Vivitek D735VX szczególnie dobrze sprawdza się w Biznesie i Edukacji.

Vivitek D735VX dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej  4.090 zł (z VAT). Gwarancja na projektor wynosi 3 lata, na lampę 12 miesięcy (bez limitu godzin). Dodatkowo producent udziela 5 – letniej gwarancji na chip DLP®.


Parametry techniczne Vivitek D735VX
http://www.vidis.pl/index.php?module=katalog&kategoria=716&grupa=3&strona=1&id=3168&tab=1242

Zdjęcia Vivitek D735VX

http://www.vidis.pl/index.php?module=katalog&kategoria=716&grupa=3&strona=1&id=3168&tab=1244

Urządzenia marki Vivitek to przede wszystkim przemyślane rozwiązania. – informuje Tomasz Kliczkowski dyrektor marketingu i sprzedaży ViDiS Sp. z o.o. wyłącznego dystrybutora projektorów tej marki w Polsce – Zawsze dobre zestawy gniazd, właściwy stosunek jakości do ceny i niski pobór energii elektrycznej to tylko niektóre atuty”

Vivitek D735VX gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu za sprawą wysokiej rozdzielczość XGA (1024 x768 pikseli), w połączeniu z technologią 5-segmentowego koła kolorów (RGBWY) i kontrastu 2.400:1. Pilot zdalnego sterowania jest wyposażony we wskaźnik laserowy i funkcje do obsługi prezentacji PowerPoint. Projektor ma dodatkowe wyjscie VGA (na zewnętrzny monitor). Wyposażony jest także w Port RS232, pozwalający na zdalną obsługę.

Dodatkowo warto podkreślić, że producent dba o środowisko eliminując ołów z podzespołów i elementów optycznych, korzysta z papieru z recyklingu i nie używa styropianu do pakowania.  

Vivitek Corporation www.vivitekcorp.com

Vivitek to amerykański producent projektorów i urządzeń prezentacyjnych. Produkty Vivitek projektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom możliwości oglądania obrazów w wiernie odtworzonych i żywych kolorach. W ofercie firmy znajdują się projektory biznesowe i do kina domowego oraz instalacyjne projektory dwulampowe. Wszystkie projektory wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne oraz technologię DLP.

Misją firmy Vivitek jest dostarczanie użytkownikom najwyższej jakości sprzętu w najlepszej cenie na rynku. Produkty Vivitek konstruowane są zgodnie z zasadami oszczędności energii i ochrony środowiska – stąd symboliczny, zielony parasol nad logo firmy.   

ViDiS www.vidis.pl

ViDiS to wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń prezentacyjnych. W ofercie firmy znajdują się zarówno projektory multimedialne jak i ekrany projekcyjne oraz inne urządzenia takie jak tablice interaktywne i kopiujące, wizualizery, monitory. Partnerom handlowym ViDiS oferuje nie tylko możliwość zakupu sprzętu w atrakcyjnych cenach, ale także, dzięki wysokiej specjalizacji, gwarantuje fachowe porady w zakresie zastosowania odpowiedniego sprzętu. Jako dystrybutor ViDiS prowadzi także autoryzowany serwis projektorów multimedialnych.

ViDiS jest reprezentantem i jedynym dystrybutorem firmy Vitek Corp. w Polsce.

 
 Obsługa Prasowa i PR: Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »