Motoryzacja » Moto Serwis

Promocja felg aluminiowych w serwisach Driver Polska

Driver Polska przygotował dla wszystkich kierowców wiosenną ofertę felg aluminiowych, dzięki której do końca czerwca można zakupić felgi AEZ, DEZENT i ENZO po promocyjnych cenach.

Ciekawostką jest konfigurator, który pozwala wirtualnie dobrać rozmiar i wygląd felgi, a efekt metamorfozy samochodu zobaczyć na wizualizacji.

 

Montaż felg może zmienić oblicze samochodu, nadając indywidualny i niepowtarzalny charakter. Dzięki zamontowaniu felg aluminiowych można usportowić lub zdynamizować wygląd auta. Poza względami estetycznymi, felgi posiadają także wiele funkcjonalnych zalet, między innymi: odporność na korozję, zwiększenie dopływu powierza do układu hamulcowego, wytrzymałość na zużycie
i różnice temperatur.

 

Konfigurator jest wygodnym narzędziem, które pomaga wirtualnie dobrać felgę do marki i modelu samochodu. Po wprowadzeniu danych auta do konfiguratora, kierowca otrzymuje zestaw proponowanych felg, opatrzonych niezbędnymi informacjami, z których może wybrać najbardziej odpowiednie do swojego pojazdu. Za pomocą aplikacji można zobaczyć zdjęcie samochodu
w odświeżonej odsłonie.

 

Sieć Driver Polska zrzesza ponad 80 profesjonalnych serwisów opon w całej Polsce. Każdy serwis wykonuje kompleksowe usługi wyważania kół i montażu opon. Wszystkie firmy zrzeszone w sieci Driver posiadają w ofercie duży wybór opon i felg czołowych producentów.

  Więcej informacji o Driver Polska znajduje się na stronie: www.driver-polska.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Estoria.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »