Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Reklama

Promocja na bestsellery

Promocja na bestsellery
Zobacz więcej zdjęć »
Do końca lutego br. klienci saloników Kolportera mogą kupić w promocyjnej cenie bestsellery z książkowej oferty świątecznej. Promocja wynosi od 20 do 25 proc. i obejmuje 80 książek takich pisarzy, jak Olga Tokarczuk, Szczepan Twardoch, Remigiusz Mróz, Harlan Coben czy Camilla Läckberg.

Jak co roku, w styczniu i w lutym saloniki Kolportera oferują swoim klientom w promocyjnej cenie atrakcyjne książki z oferty świątecznej   – W ramach promocji proponujemy książki znanych autorów polskich i zagranicznych, w sumie 80 bestsellerowych pozycji – mówi Urszula Jurkowska, menadżer odpowiedzialny w Kolporterze za kategorię „Książka”. – W promocyjnej ofercie znalazły się tytuły z gatunków najchętniej kupowanych przez klientów saloników. Mamy więc kryminały, powieści sensacyjne, romanse, literaturę obyczajową, a także erotyczną. 

Wśród tytułów objętych promocją są m.in. „Czuły narrator” Olgi Tokarczuk, „W głębi lasu” Harlana Cobena, „Dyrdymarki” Marka Niedźwieckiego, „Światło w środku nocy” Jojo Moyes, „Tajemnice hoteli Dubaju” Marcina Margielewskiego, „Ekstradycja” Remigiusza Mroza, „Złowrogie niebo” Aleksa Kavy, „Wyrwa” Wojciecha Chmielarza, „Srebrne skrzydła” Camilli Läckberg, „Normalni ludzie” Sally Rooney, „Królestwo” Jo Nesbo czy „Król” Szczepana Twardocha.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »