Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Promocje dla rodziców w Lidl Polska – taniej mleko początkowe Bebiko oraz ubranka dziecięce z biob

Rodzice małych dzieci na co dzień mierzą się ze sporymi wydatkami, m.in. na produkty żywnościowe czy ubrania, z których maluchy szybko wyrastają. Lidl Polska przygotował specjalną promocję, dzięki której będziemy mogli sporo zaoszczędzić.

 

Już od poniedziałku, 21 czerwca, dostępna będzie oferta, w której znajdziemy, m.in. mleko zastępcze Bebiko – kupując dwa opakowania, za drugie zapłacimy 40% mniej. Z kolei od soboty, 26 czerwca, w Lidlu znajdziemy szeroki wybór ubranek dziecięcych z biobawełny, w tym body, które przy zakupie dwóch zestawów, jedno kosztować będzie aż o 50% taniej, z wykorzystaniem kuponu w aplikacji Lidl Plus.

 Mleko zastępcze czy wygodne, oddychające ubrania to jedne z niezbędnych produktów dla naszych maluchów. Lidl przygotował specjalną ofertę, w której znajdziemy produkty dla małych dzieci w bardzo atrakcyjnej promocji. Już od poniedziałku, 21 czerwca, we wszystkich sklepach Lidl Polska kupując dwa opakowania mleka Bebiko (30,79 zł/ 1 opak.), za jedno zapłacimy aż o 40% mniej! 

Z kolei od soboty, 26 czerwca, w ofercie promocyjnej pojawi się także szeroki wybór ubranek wykonanych w 100% z biobawełny, przyjaznej zarówno dla skóry naszego malucha, jak i dla natury. W ramach specjalnej akcji, decydując się, m.in. na zakup dwóch zestawów body dziecięcego bez rękawków z biobawełny (13,98 zł/ 2 szt.) lub body dziecięcego z krótkimi rękawkami z biobawełny (19,98 zł/ 2 szt.) za jedno zapłacimy aż o 50% mniej! Promocja obowiązuje z kuponem w aplikacji Lidl Plus. Warto również podkreślić, że ubranka te wyprodukowane są zgodnie ze standardami odpowiedzialności społecznej, z surowców godnych zaufania, których uprawa jest kontrolowana i zarządzana w taki sposób, by oszczędnie gospodarować zasobami. 

Specjalna oferta dostępna jest od poniedziałku, 21 czerwca, do soboty, 26 czerwca lub do wyczerpania zapasów, w sklepach stacjonarnych Lidl Polska. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »