Firma » Bankowość

Promocyjny kredyt gotówkowy "Spłatka" w Getin Banku

Promocyjny kredyt gotówkowy "Spłatka" w Getin Banku
Zobacz więcej zdjęć »
Jesień to czas, kiedy nasze potrzeby finansowe są większe i nie zawsze udaje nam się pokryć je z własnej kieszeni. Dlatego z pomocą przychodzi Getin Bank, proponując wyjątkową ofertę – łatwo spłacalny kredyt gotówkowy o wdzięcznej nazwie „Spłatka”.

Po wakacjach często potrzebujemy większej gotówki – zakup szkolnych podręczników i pomocy naukowych, komputer dla studenta czy inne duże wydatki sprawiają, że rozglądamy się za ofertami kredytowymi banków. Na szczęście wszystkie plany zakupowe, jakie czekają nas jesienią, będziemy mogli łatwo pokryć dzięki najnowszej promocji w Getin Banku.

 

Wybierając ofertę łatwo spłacalnego kredytu gotówkowego „Spłatka”, możemy otrzymać kredyt od 500 do 5 000 zł z okresem kredytowania od 3 miesięcy do nawet 4 lat. Bank proponuje wyjątkowo niskie raty –127 zł dla kredytu w kwocie 5 000 zł na okres 4 lat. Niskie oprocentowanie – już od 8,7 proc. oraz zerowa prowizja to dodatkowe zalety promocji. Istnieje również możliwość skorzystania z oferty bez zaświadczeń, dzięki uproszczonej procedurze dokumentowania dochodów.

 

Kredyt gotówkowy „Spłatka” w Getin Banku to minimum formalności – gotówkę otrzymamy szybko, podczas zaledwie jednej wizyty w oddziale. Nie zawsze konieczne jest zaświadczenie o zarobkach. Dodatkowo możemy ubezpieczyć kredyt np. od zdarzeń losowych, co jest szczególnie istotnym atutem oferty. – mówi Joanna Koterba, ekspert Getin Banku ds. kredytów gotówkowych.

 

Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września 2012 r.

 

Więcej informacji na temat oferty można uzyskać w oddziałach oraz na www.getinbank.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »