Gospodarka » Żywność

Przebojowa linia od HELIO

Przebojowa linia od HELIO
Zobacz więcej zdjęć »
Linia mas makowych HELIO została wyróżniona w prestiżowym konkursie „Przebój FMCG 2012” w kategorii bakalie.

Przebój FMCG to kolejna już prestiżowa nagroda dla marki HELIO w tym sezonie. Ostatnio bowiem produkty bakaliowego potentata uhonorowane zostały m.in. statuetką Złoty Paragon 2012 – Nagroda Kupców Polskich. Najwyższe noty w prestiżowych konkursach potwierdzają popularność produktów HELIO wśród konsumentów oraz wysoką ocenę ich sprzedażowego potencjału przez doświadczonych Kupców.

Konkurs „Przeboje FMCG” organizowany był już po raz piąty. W jego tegorocznej edycji udział wzięło niemal 300 produktów. W pierwszym etapie znalazły się one pod lupą 9-osobowego jury złożonego ze znanych profesjonalistów branży – zarówno dystrybutorów, jak i detalistów.  Wybrali oni 144 produkty, które przeszły do drugiego etapu konkursu, w którym ostateczne rozstrzygnięcie następowało w wyniku głosowania detalistów.

***
Podstawowe informacje o Spółce:
HELIO S.A. jest wolumenowym liderem na rynku paczkowanych bakalii w Polsce oraz samodzielnym liderem w kategorii mas makowych. Poza produktami z maku w ofercie HELIO znajdują się orzechy, owoce suszone i kandyzowane, ziarna oraz masy krówkowe. Spółka oferuje swoje produkty pod markami: HELIO, HELIO GOLD, Słoneczne Owoce do największych sieci handlowych, hurtowni i sklepów spożywczych w Polsce, a także zaopatruje pod markami własnymi m.in. Auchan, Carrefour, EKO Holding, E.Leclerc, Intermarche, JMD „Biedronka”, Makro C&C, Netto, Piotr i Paweł, Real, czy Tesco.

Firma powstała w 1992 roku. Od 2011 r. Spółka posiada nowy zakład w Brochowie k. Sochaczewa będący największym kompleksem produkcyjno-magazynowym w branży bakaliowej w Polsce oraz jednym z największych w Europie. Zakład HELIO certyfikowany jest wg międzynarodowego standardu jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności BRC – Global Standard for Food and Safety. W latach 2005-2012 HELIO zostało kilkunastokrotnie uhonorowane godłami Laur Konsumenta, kilkoma statuetkami Perły Rynku FMCG, Złoty Paragon, Superprodukt Świata Kobiety, medalami Pani Domu, a także kilkoma tytułami Gazeli Biznesu. Od 2007 r. papiery wartościowe spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje o Spółce oraz jej produktach: www.helio.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »