Rozrywka i wypoczynek » Święta

Przejedź się świątecznym autobusem w Promenadzie!

Grudzień w warszawskiej Promenadzie jest po brzegi wypakowany atrakcjami dla całej rodziny! Przez cały miesiąc na odwiedzających galerię czekać będą wydarzenia, dzięki którym nawet największy Grinch poczuje magię zbliżających się Świąt!

Od 1 do 6 grudnia pod centrum handlowe przyjedzie czerwony, piętrowy autobus, oferujący klientom nastrojowe przejażdżki! Odjazdy odbędą się o każdej pełnej godzinie między 14.00 a 18.00. Bezpłatne bilety dostępne będą w strefie przy fontannie na 15 minut przed planowaną odprawą. W środku czekają na Was animacje i konkursy z nagrodami! Zwycięzcy mogą zdobyć m.in. laptopa, vouchery zakupowe oraz bilety do teatru czy bezpłatne lekcje tańca. Przystanek autobusu znajduje się od strony ul. Perkuna – wyjście przy TK Maxx i KFC. Wyjątkiem w świątecznym rozkładzie jest niedziela, 3 grudnia, kiedy autobus nie będzie kursował.

Więcej informacji na stronie galerii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

villas punta cana
Unwind in Style: Discover Playa Palmera Beach Resort – Where Luxury Meets the Sea.
playapalmera.do

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »