Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Przekaż 1% podatku osobom po urazie rdzenia kręgowego

Przekaż 1% podatku osobom po urazie rdzenia kręgowego
Zobacz więcej zdjęć »
Przekaż 1% podatku dochodowego na szlachetny cel: pomoc osobom po urazie rdzenia kręgowego na rzecz Stowarzyszenia AXIS

Stowarzyszenie "AXIS" jest organizacją non-profit, wpisaną od 2004 roku na Krajową Listę Organizacji Pożytku Publicznego. Celem naszej działalności jest niesienie pomocy osobom po urazie rdzenia kręgowego, dotkniętym paraliżem kończyn - najczęściej w wyniku wypadków drogowych lub związanych z uprawianiem sportu. Nasze stowarzyszenie działa pod patronatem Światowej Federacji Chirurgów Kręgosłupa, której prezydentem jest prof. Gerwazy Świderski, wybitny specjalista w zakresie chorób kręgosłupa.

  1. Aby upewnić się, że "AXIS" Stowarzyszenie Pomocy dla Chorych po Urazie Rdzenia Kręgowego zalicza się do organizacji pożytku publicznego, możesz zajrzeć na http://opp.ms.gov.pl lub www.bazy.ngo.pl
    Wystarczy otworzyć jedną z tych stron i kliknąć pierwsze słowo nazwy: AXIS. 
  2. Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT- 36L, PIT-37 lub PIT-38) ustalając wysokość należnego podatku. Po wyliczeniu, ile podatku będziesz miał do zapłacenia w tym roku, w ostatnich rubrykach zeznania podatkowego wpisz nazwę naszego stowarzyszenia:
    "AXIS" STOWARZYSZENIE POMOCY DLA CHORYCH PO URAZIE RDZENIA KRĘGOWEGO i numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 0000070747.
    Nie możesz pomylić się w nazwie czy numerze KRS. Pomyłka oznacza nie złożenie wniosku.
  3. Wpisz także kwotę, którą chcesz przekazać na rzecz naszej organizacji pożytku publicznego. Nie może ona jednak przekraczać 1% podatku należnego wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.
  4. Pieniądze 1% podatku należnego na konto naszej organizacji przekaże Państwa Urząd Skarbowy.

Pamiętaj! wsparcie naszego stowarzyszenia NIC NIE KOSZTUJE, A BARDZO NAM POMAGA.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli przy tegorocznym rozliczaniu się z fiskusem zdecydujecie się Państwo wesprzeć naszą statutową działalność. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AKSON Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa
http://www.aksonaxis.org.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »