Technologie » Komputery

Przetestuj nowy program Panda i wygraj 200 zł

Przetestuj nowy program Panda i wygraj 200 zł
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszą recenzję wersji Beta Panda Global Protection 2011. Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone kuponami o wartości 200zł. Dodatkowo, każdy tester otrzyma nagrodę gwarantowaną. Więcej szczegółów na http://www.pspolska.pl/beta/

Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, ogłosiła konkurs na najlepszych testerów nowej wersji programu Beta Panda Global Protection 2011.

Aby zawalczyć o główne nagrody wystarczy pobrać program ze strony: http://www.pspolska.pl/beta/, zarejestrować się i przesłać spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania programu. Pięciu najlepszych i najaktywniejszych testerów otrzyma nagrody specjalne – kupony o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci salonów Empik. Każdy z testerów otrzyma nagrodę gwarantowaną – 50% rabatu na zakup produktów 2011 firmy Panda Security. Konkurs potrwa do 25 lipca 2010 r.

„Jakie osoby mają szansę na nagrodę specjalną? Ciekawe z natury, potrafiące spojrzeć na sprawy obiektywnie, proponujące nowe punkty widzenia.” – mówi Adam Żelazko, Product Manager z firmy Panda Security.

Nowe programy serii Panda 2011 pojawią się na rynku za parę tygodni. Program Panda Global Protection 2011 będzie najbogatszym programem nowej serii, przeznaczonym dla bardzo aktywnych użytkowników internetu, o dużych potrzebach w zakresie ochrony. Nowa wersja chroni przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania i zawiera wyjątkowe funkcje: zarządzanie siecią domową, inteligentne aktualizacje, tryb gier/multimedialny, szyfrowanie plików oraz wirtualną klawiaturę i bezpieczną przeglądarkę.

Więcej informacji na temat produktu i konkursu na stronie: http://www.pspolska.pl/beta/

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »