Rozrywka i wypoczynek » Święta

Przygotowania do Świąt z Galerią Zaspa!

Przygotowania do Świąt z Galerią Zaspa!
Zobacz więcej zdjęć »
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W gdańskiej Galerii Zaspa już 16 grudnia na małych i dużych czekać będzie moc świątecznych atrakcji. W planach na ten dzień są warsztaty dla dzieci z elfami, spotkanie z Mikołajem, a dla dorosłych – koła fortuny z prezentami.

Czym byłyby Święta bez Mikołaja? Na szczęście nie musimy się nad tym zastanawiać. Galeria Zaspa zadbała o to, by każdy, kto w najbliższą sobotę (16 grudnia) w godzinach 10:00 – 16:00 odwiedzi gdańskie centrum handlowe, mógł przenieść się do magicznej krainy ukochanego brodacza. Mikołaj będzie czekać na dzieci na swoim tronie. Każdy maluch będzie mógł przekazać mu list ze swoimi prezentowymi marzeniami, a w zamian otrzyma pyszne słodkości. Uroczy grubasek z pewnością nie odmówi też wspólnego zdjęcia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mikołajowi towarzyszyć będzie oczywiście cały zastęp elfów, które poprowadzą świąteczne warsztaty. Dzieci własnoręcznie wykonają małe bożonarodzeniowe dzieła sztuki w postaci świątecznych opasek na głowę, filcowych skarpet na prezenty oraz karneciki do upominków i kartki z życzeniami.

Galeria Zaspa nie zapomniała też o swoich dorosłych gościach – na nich czekać będzie świąteczne koło fortuny. Każdy, kto dokona zakupów na kwotę minimum 150 zł (można połączyć maksymalnie dwa paragony) będzie miał szansę nim zakręcić i odebrać nagrodę, którą wskaże strzałka. Wśród upominków znajdą się słodycze, zapachowe świeczki, maty pod choinkę czy świąteczne skrzaty. W tej zabawie nie będzie przegranych!

Zapraszamy do wspólnego odliczania do Świąt!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »