Technologie » Fotografia

Przygotuj się na więcej - nowy instax WIDE 400™

Przygotuj się na więcej - nowy instax WIDE 400™
Zobacz więcej zdjęć »
Doskonałe zdjęcia grupowe dzięki nowemu aparatowi instax WIDE 400™

·       Wyposażenie aparatu w samowyzwalacz usprawnia wykonywanie ujęć grupowych i zapewnia, że wszyscy znajdą się w kadrze.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

·       Akcesorium do regulacji kąta widzenia aparatu oraz dodatkowa soczewka do zbliżeń to dodatkowe nowości unowocześniające aparat w stosunku do jego pierwszej wersji sprzed 10 lat.

·       Automatyczna kontrola ekspozycji i lampy błyskowej w połączeniu z unikalnym formatem filmu WIDE zapewniają szeroki wachlarz możliwości fotograficznych, zgodnie ze sloganem „przygotuj się na więcej”.

RATINGEN, Niemcy, 18 czerwca 2024 r.: FUJIFILM Europe GmbH, Dział Imaging Solutions, ogłasza dziś wprowadzenie na rynek najnowszego przedstawiciela rodziny urządzeń instax WIDE – aparatu natychmiastowego instax WIDE 400 (zwanego dalej „instax WIDE 400TM”) w niepowtarzalnym kolorze Sage Green (zieleń szałwii).

Aparat instax WIDE 400 jest następcą modelu instax WIDE 300, który w sprzedaży pojawił się przed dekadą, w 2014 r. Jest to analogowy aparat natychmiastowy wykorzystujący niezwykle popularny format filmu natychmiastowego instax WIDE, dwukrotnie szerszy od filmów formatu mini. Idealnie sprawdza się w zdjęciach grupowych i ujęciach krajobrazowych, pozwalając użytkownikowi uchwycić atmosferę danego miejsca poprzez wprowadzenie do kadrów otoczenia fotografowanego obiektu. Nowy i ulepszony aparat wyposażony jest w samowyzwalacz, który poprawia wydajność w zakresie zdjęć grupowych i sprawia, że wszyscy, łącznie z autorem zdjęcia, mogą znaleźć się przed obiektywem. Na wyposażeniu znalazło się również specjalne akcesorium do regulacji kąta widzenia aparatu bez konieczności korzystania ze statywu. Ponadto, po zamocowaniu znajdującej się w zestawie dodatkowej soczewki, można wykonywać piękne zdjęcia zbliżeniowe z odległości już 40 cm od obiektu.

Równocześnie z rynkowym debiutem aparatu do sprzedaży trafi dopasowany kolorystycznie futerał na aparat instax WIDE 400.

Najważniejsze cechy aparatu instax WIDE 400:

(1) Analogowy aparat natychmiastowy na filmy szerokiego formatu.

Ten analogowy aparat natychmiastowy o prostej stylistyce korzysta z pakietów filmów formatu instax WIDE.

Dzięki automatycznej kontroli ekspozycji i lampy błyskowej użytkownik może po prostu obrócić obiektyw, by włączyć aparat, wycelować obiektywem w fotografowany obiekt i wcisnąć spust migawki. Po przekręceniu obiektywu i uruchomieniu aparatu obiektyw należy obrócić dalej w tym samym kierunku, by przełączyć urządzenie w tryb Landscape (krajobraz), który pozwala na uchwycenie obiektów oddalonych o ponad 3 m. Dodatkowo, po zamocowaniu na obiektywie znajdującej się w zestawie soczewki do zbliżeń użytkownik może wykonywać ujęcia zbliżeniowe obiektów znajdujących się w odległości do 40 cm od obiektywu.

(2) Pokrętło samowyzwalacza zapewnia analogowe wrażenia.

Na przedniej ściance aparatu umieszczone zostało pokrętło samowyzwalacza. Gdy pokrętło zostanie obrócone, sekwencyjnie włączają się diody LED, a samowyzwalacz może być ustawiony maksymalnie na 10 sekund. Naciśnięcie spustu migawki włącza odliczanie, a diody LED gasną jedna po drugiej w odstępach co dwie sekundy, sygnalizując czas pozostały do wykonania zdjęcia. Dzięki pokrętłu samowyzwalacza łatwiejsze jest wykonywanie ujęć grupowych.

(3) Przydatne akcesorium do fotografowania z użyciem samowyzwalacza.

Korzystając z dołączonego akcesorium do regulacji kąta widzenia aparatu, można wybrać jedną z dwóch opcji wysokości, aby uzyskać optymalny kąt fotografowania bez konieczności mocowania aparatu na statywie.

Dostępność:

Aparat natychmiastowy Fujifilm instax WIDE 400 w europejskiej sprzedaży aparat pojawi się 12 lipca 2024 r. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie: instax.pl 

FUJIFILM, instax, instax WIDE 400 są znakami towarowymi FUJIFILM Corporation i spółek stowarzyszonych.  © 2024 FUJIFILM Europe GmbH.  Wszystkie prawa zastrzeżone. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FUJIFILM Poland Sp. z o.o.
http://www.fujifilm.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »