Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Pszczoła i przyjaciele – czyli wiosenny event w ETC Swarzędz

Pszczoła i przyjaciele – czyli wiosenny event w ETC Swarzędz
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum handlowe ETC Swarzędz zaprasza wszystkie dzieci na niezapomnianą podróż do świata natury. 17 i 18 maja swarzędzkie centrum handlowe zmieni się w fascynującą krainę pszczół.

Wizyta w niej będzie niepowtarzalną okazją do zgłębienia tajemnic życia tych pożytecznych owadów. W planach niezwykła wystawa i ciekawe warsztaty.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W piątek, 17 maja, o godzinie 10:00 rozkwitnie wystawa edukacyjna, na której młodzi odkrywcy będą mogli zbadać gigantyczny model pszczoły i z bliska przyjrzeć się anatomii tych niezwykłych owadów. Wystawa obfitować będzie w eksponaty związane z pszczelarstwem, takie jak kwiaty, stroje pszczelarskie, ule, a także edukacyjne treści o roślinach i domach pszczół. Interaktywna przygoda pozwoli dzieciom zrozumieć, jak ważną rolę te pracowite owady odgrywają w naszym ekosystemie. Scenografia wystawy będzie również doskonałym tłem dla pamiątkowych zdjęć na koniec pełnego ciekawostek dnia.

18 maja to dzień warsztatów edukacyjnych i plastycznych, które rozpoczną się w samo południe. Podczas zajęć artystycznych kreatywność uczestników rozwinie skrzydła pod okiem animatorów. Dzieci będą miały okazję stworzyć własne barwne dzieła sztuki, inspirując się życiem pszczół. Malowanie żółtych balonów, które zamienią się w urocze pszczoły, to tylko jedna z wielu kreatywnych atrakcji – to będzie dzień pełen artystycznej zabawy! Jednak głodni wiedzy także znajdą coś dla siebie. Na stanowiskach edukacyjnych dzieci, w formie zabawy i interaktywnych gier, zgłębią tajemnice produkcji miodu, poznając przy tym życie pszczół od środka ula. Spotkania z prawdziwymi pszczelarzami i możliwość zadawania pytań sprawią, że każde dziecko poczuje się jak młody naukowiec.

ETC zaprasza wszystkich do wspólnego poznawania sekretów natury i budowania ekoświadomości! To będą dwa dni pełne nauki, zabawy i twórczego odkrywania!

 

 

 

ETC Swarzędz powstał w 1994 roku. Z bogatą ofertą handlową i usługową jest ważnym miejscem spotkań lokalnej społeczności. Galerię współtworzą zarówno znane sieciowe marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Centrum położone jest w strategicznym punkcie miasta – przy trasie łączącej Poznań i Warszawę, co umożliwia szybki dojazd nie tylko mieszkańcom Swarzędza, ale i okolicznych miejscowości. Z myślą o komforcie swoich klientów ETC Swarzędz posiada wiele udogodnień. Do dyspozycji jest m.in. strefa gastronomiczna, sprzyjająca odpoczynkowi i spotkaniom, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca relaksu i wypoczynku. Przy centrum znajduje się bezpłatny parking, na którym mieści się 1100 pojazdów. Przygotowane zostały także stojaki i miejsca postojowe dla rowerzystów oraz samoobsługowa stacja napraw rowerów. Obiekt jest również w pełni dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej. ETC Swarzędz od dawna angażuje się również w działania ekologiczne. Na parkingu bocznym centrum stoi hotel dla owadów, a pod opiekę galerii trafił ostatnio jeszcze jeden nietuzinkowy zwierzak. Adoptowany przez ETC został nietoperz - jeden z podopiecznych poznańskiego zoo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »