Społeczeństwo » Społeczeństwo

Pudełko tekturowe na każdą okazję

Eventy, spotkania, imprezy, to wydarzenia, którym często towarzyszą upominki, wręczane uczestnikom, na pamiątkę wspólnego wydarzenia. Dzisiejsze społeczeństwo, to w dużej mierze społeczeństwo, świadome ekologicznie, które zarówno od siebie, jak i innych oczekuje szacunku, dla środowiska naturalnego.

Firmy warszawskie, organizujące imprezy, już od dawna dostosowały się do tych trendów i swoje prezenty pakują w opakowania kartonowe, z tektury falistej, podkreślając tym samym, swoje wsparcie dla środowiska naturalnego. Tektura falista, to tworzywo często wykorzystywane przez organizatorów do opakowania wina lub innych produktów w szklanych opakowaniach.

Pudełka kartonowe, często jedynie z nadrukiem logo firmy,wykorzystywane są do przekazania materiałów reklamowych, gadżetów i innych produktów, reklamujących daną markę. Dla sporej części społeczeństwa, ważne jest aby opakowania były wytwarzane z surowców odnawialnych, podlegały recyklingowi, oraz były wytwarzane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Recykling jest od dawna ważnym tematem, w środowiskach propagujących styl EKO. Pudełka tekturowe to dobra opcja zarówno dla firm, jak i dla klientów, którzy czują się społecznie odpowiedzialni i przyjaźni środowisku. Opakowania kartonowe, odgrywają też ważną rolę, ze względu na swoją wytrzymałość i niską cenę, to kolejny czynnik przemawiający do organizatorów imprez.

Ważne jest to, że ekologiczne społeczeństwo, świadome jest, potencjału, jakie niosą za sobą pudełka tekturowe. Niektóre z pomysłów ponownego wykorzystania opakowania kartonowego, potrafią naprawdę zaskoczyć. W domach powstają całe systemy meblowe z opakowań kartonowych, kosze na pranie, pojemniki na drobiazgi, osłonki na doniczki...

Także zabawki dla dzieci, tworzone przez całe rodziny, to już codzienność, nie wspominając o świętach, gdzie opakowanie, które kiedyś zagościło w domu, wykorzystywane jest ponownie do zapakowania prezentu dla bliskiej osoby.

A co ty robisz z kartonowym pudełkiem, które jest w twoim posiadaniu? Czy potrafisz jeszcze czymś zaskoczyć?Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SzybNos

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »