Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Qltowa maskara GOSH Show Me Volume

Qltowa maskara GOSH Show Me Volume
Zobacz więcej zdjęć »
Maskara Show Me Volume marki GOSH zwyciężyła w konkursie na Qltowy Kosmetyk 2008 roku w kategorii „popularny zagraniczny kosmetyk do makijażu”. Nagrodę przyznał Magazyn Kosmetyki – profesjonalny miesięcznik dla branży kosmetycznej i handlowców.

Statuetki Qltowych Kosmetyków uroczyście rozdano podczas Gali Magazynu Kosmetyki w restauracji Villa Foksal w Warszawie. Ponad 200 gości świetnie się bawiło przy piosenkach i skeczach kabaretu OTTO, który był gospodarzem wieczoru.

„Uznanie maskary Show Me Volume za Qltowy Kosmetyk Roku to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszy nas, że profesjonaliści z branży kosmetycznej oceniają produkty GOSH jako kosmetyki nie tylko skuteczne i atrakcyjne, ale również cechujące się bardzo dobrą jakością” – powiedziała Ilona Spychalska, produkt manager firmy Brodr. Jorgensen, która jest wyłącznym dystrybutorem duńskiej marki GOSH na rynku polskim.

Show Me Volume to nowy produkt, wprowadzony na rynek w kwietniu 2008 roku. Maskara zwiększa wizualną objętość rzęs oraz efektownie podnosi je ku górze. Aplikację kosmetyku ułatwia specjalnie zaprojektowana pogrubiająca szczoteczka z włosiem o różnej długości. Pozwala to na równomierne nałożenie tuszu – bez grudek i nierówności. Ponadto tusz zawiera składniki ochronne i pielęgnacyjne: witaminy B, C i E, keratynę oraz naturalny wosk.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »