Technologie » Internet

RankFights.pl - czy nowy portal wywalczy mocną pozycję wśród polskich stron rozrywkowych?

RankFights.pl - czy nowy portal wywalczy mocną pozycję wśród polskich stron rozrywkowych?
Zobacz więcej zdjęć »
RankFights.pl, czyli zupełnie nowy serwis, który już za kilka dni pojawi się w Internecie. Co wyróżnia portal spośród innych stron rozrywkowych?

RankFights.pl to serwis, który ma w swoich zbiorach treści o zróżnicowanej tematyce. Znajdziecie tutaj zarówno ciekawostki ze świata nauki, jak i śmieszne obrazki oraz filmiki. Co więcej, na łamach portalu pojawią się też porównania produktów z różnych kategorii. Czym wyróżnia się nowa strona?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

RankFights to przede wszystkim rankingi. Na portalu dowiecie o najwyższych budowlach, najszybszych samochodach czy najbrzydszych rasach psów. Grafiki w wysokiej rozdzielczości odnoszą się do każdego elementu rankingu, co pozwala na stałe utrzymanie atrakcyjnej wizualnie formuły portalu. Na oceny poszczególnych pozycji mogą wpływać użytkownicy, oceniając każdą z nich. Co więcej, dodano również możliwość zamieszczania komentarzy oraz wstawiania własnych treści. Każdy zalogowany internauta będzie mógł podzielić się swoim autorskim zestawieniem i poddać je ocenie innych. Wszystko to przy użyciu wygodnego narzędzia stworzonego przez programistów potalu. Warto zauważyć, że twórcy bardzo mocno wzięli sobie do serca stworzenie serwisu, który będzie atrakcyjny dla jego gości. Udostępnianie własnych treści w sposób nieograniczony było dotychczas spotykane głównie na portalach zajmujących się dziennikarstwem obywatelskim.

Serwis ujrzy światło dzienne już za kilka dni. Może narobić sporo zamieszania wśród rozrywkowych portali, które od dawna istnieją na rynku, ale nie proponują żadnych innowacyjnych rozwiązań. Jeżeli chcecie być na bieżąco odnośnie rozwoju portalu, to zapraszamy do zapoznania się z jego fanpagem na facebookuRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

analityk

Komentarze (1)

  • avatar
    ~ziomek 2015-08-24 15:18:11

    wygląda obiecująco, kiedy dokładnie można spodziewać się otwarcia portalu?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »