Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

RAY OKPARA ZAGRA PODCZAS KOLEJNEJ „NIEDZIELI BEZ LIMITU” W

16 sierpnia w Warszawskiej Plażowej wystąpi DJ-ska legenda zachodniej części Niemiec – Ray Okpara. To kolejny gość dziennego cyklu Virgin Mobile i warszawskiej Plażowej – „Niedziele Bez Limitu”.

Ray Okpara to członek berlińskiej wytwórni Mobilee, a także właściel AMA Recordings, który swoją pozycję na europejskiej scenie klubowej zaczął budować w połowie lat. 90., od rezydentury w klubie The Loft w Mannheim. W końcu Ray trafił w krąg zainteresowań Anji Schneider i Ralfa Kollmanna, w efekcie czego Mobilee opublikowała dwa winylowe krążki artysty „Booty” oraz „Blues Me Blues”. Materiał odniósł tak ogromny sukces, że rok później nakładem berlińskiej wytwórni na świat przy-szedł debiutancki album Okpary „Good Times”.

 

Obecnie swoją miłość do oldschoolowego i solidnie tanecznego house’u
z domieszką hipnotycznego beatu czy soulowych wokali Ray prezentuje co weekend na parkietach całego świata.

Tym razem usłyszmy go w Plażowej!

 

Oprócz rewelacyjnej muzyki i miejsko-plażowego, letniego klimatu, na uczestników cyklu zawsze czeka strefa chillout od Virgin Mobile oraz wiele dodatkowych atrakcji przygotowanych przez sponsorów i organizatorów cyklu.

 

Więcej na:

https://www.facebook.com/rayokpara/

https://soundcloud.com/rayokpara

 

16.08.2015

Start: 19:00

Wstęp: FREE!

 

ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, Warszawa

 

Daty kolejnych Niedziel Bez Limitu:

23 sierpnia

6 września

 

Patronami cyklu są: Gazeta Co Jest Grane, Muno.pl oraz Aktivist.

--

 

Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań. Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

 

Więcej informacji na: www.virginmobile.pl

 

Kontakt dla mediów/24/7Communication:     

Marta Jechna

marta.jechna@247.com.pl

Tel.: 502 414 482

 

Kontakt dla mediów/Virgin Mobile:

Ewelina Płoskonka

Ewelina.ploskonka@virginmobile.pl

Tel.: 799 155 555

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aleksandra.raszczuk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »