Firma » Biznes

Real zmienił się w Auchan w Centrum Handlowym Osowa

W czwartek 13 sierpnia do grona najemców gdańskiego Centrum Handlowego Osowa dołączył hipermarket Auchan, który zastąpił sieć Real.

Specjalnie na otwarcie Auchan przygotował szereg promocji, które spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów CH Osowa!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na klientów, którzy pojawili się na otwarciu hipermarketu czekała niespodzianka w postaci promocji takich jak „Drugi produkt za 1 grosz” czy „Drugi produkt za 50% ceny”. Hipermarket przygotował również rabaty na wybrane meble ogrodowe, na śpiwory, namioty i baseny. Auchan w CH Osowa oferuje gamę około 50 000 produktów, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. W ofercie artykułów spożywczych Klienci mogą wybierać spośród 60 rodzajów ryb świeżych i wędzonych, 30 rodzajów mięsa wieprzowego, 60 rodzajów serów żółtych czy 40 rodzajów jogurtów naturalnych. W ofercie artykułów przemysłowych Klienci znajdą 65 modeli telefonów i smartfonów, 16 modeli telewizorów, 135 modeli obuwia damskiego czy 85 modeli obuwia męskiego oraz – specjalnie na powrót do szkoły – duży wybór biurek, krzeseł i foteli obrotowych.

Powierzchnia całkowita, którą zajmuje nowy najemca to ponad 26 000 m2. Hipermarket Auchan w CH Osowa jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-22.00, a w niedziele w godzinach 9.00-21.00.

Nasi klienci już od dzisiaj mogą cieszyć się zakupami w nowo otwartym hipermarkecie Auchan. Jesteśmy zadowoleni, że do grona najemców CH Osowa dołączyła marka znana i lubiana przez mieszkańców Trójmiasta” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com). Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A. (www.apsysgroup.com).

                                      Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »