Firma » Reklama

Reklamuj się z Empikiem

Reklamuj się z Empikiem
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa Empik, jedna z największych w Polsce spółek branży retail oraz e-commerce, specjalizująca się w dystrybucji artykułów związanych z rozwijaniem pasji, kulturą, wiedzą i rozrywką, rozszerza swoją ofertę B2B.

Właśnie uruchomiono dedykowaną stronę Empik Reklama, dzięki której partnerzy biznesowi dowiedzą się, jak jeszcze łatwiej mogą dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona klientów. Współpraca zakłada działania w kanałach online i offline.

Stacjonarne salony Empiku odwiedza rocznie ok. 90 mln osób, natomiast sklep internetowy Empik.com rejestruje nawet do 17 mln sesji miesięcznie.  Tak szerokie dotarcie do klientów oraz dodatkowe możliwości targetowania promocji powodują, że działania marketingowe z wykorzystaniem kanałów Empik przynoszą wymierne rezultaty. Ofertę firmy dodatkowo wyróżniają jej klienci, którzy odwiedzają salony stacjonarne oraz platformę z jasno sprecyzowanym zamiarem zakupów, a nie jedynie z chęcią oglądania artykułów.

W salonie, online oraz mobile

Empik jako jedna z nielicznych firm na rynku daje swoim klientom komercyjnym możliwość promocji omnichannelowej – zarówno w 250 salonach stacjonarnych, w sklepie internetowym, jak i w aplikacjach mobilnych. Do dyspozycji pozostaje 16 kategorii produktowych dostępnych w Empik.com, a także usługi oferowane przez Empikfoto.pl oraz EmpikGO. Co ważne, firma we współpracy z kontrahentami stawia na elastyczność – działania reklamowe prowadzone są według indywidualnych ustaleń oraz realnych potrzeb klienta.

Oferta promocyjna Empik skierowana jest głównie do domów mediowych i agencji reklamowych, które często poszukują nowych oraz nietypowych kanałów komunikacji dla swoich klientów. Wśród dotychczasowych klientów znaleźli się m.in.: Mastercard, T-Mobile, czy Bank Millennium.

https://www.empik.com/reklama-w-empikuRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »