Technologie » Telekomunikacja

Renomowane interkomy firmy Cardo – Scala Rider G9x i SHO-1 teraz z pełną obsługą z urządzeń mobilnyc

Renomowane interkomy firmy Cardo – Scala Rider G9x i SHO-1 teraz z pełną obsługą z urządzeń mobilnyc
Zobacz więcej zdjęć »
Mamy w prezencie świątecznym znakomitą wiadomość dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników zestawów do komunikacji dla motocyklistów Cardo Scala Rider G9x i Cardo SHO-1.

Firma KONTEL, przedstawiciel i dystrybutor marki Cardo Systems w Polsce poinformowała, że użytkownicy tych urządzeń mogą teraz korzystać z funkcji zdalnego sterowania Remote Control Cardo SmartSet. Nowa, darmowa  aplikacja Cardo SmartSet  daje teraz możliwość pełnej modyfikacji parametrów G9x i SHO-1 za pośrednictwem urządzeń mobilnych, po wcześniejszej aktualizacji oprogramowania słuchawki do najnowszej wersji z komputera.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Z urządzeń mobilnych możliwe jest teraz inicjowanie, przywracanie i anulowanie połączeń przez interkom, włączanie i wyłączanie połączeń głosowych VOX oraz włączanie lub wyłączanie opcji udostępniania muzyki Music Sharing, jak również zapisywanie lub usuwanie numerów szybkiego wybierania i wiele innych przydatnych funkcji.

 

Z nowej aplikacji Cardo SmartSet, przygotowanej dla najlepszych modeli Cardo - Scala Rider G9x i SHO-1 - mogą korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android. Producent zapowiedział, że aplikacja będzie wkrótce dostępna także dla urządzeń Apple iPhone, iPod i iPad. W niedalekiej przyszłości planowane jest także udostępnienie aplikacji użytkownikom innych, wybranych modeli Cardo Scala Rider.  

 

Aby skorzystać z opcji nowej aplikacji Cardo SmartSet, użytkownicy  Cardo G9x i SHO-1 powinni wcześniej zaktualizować oprogramowanie swoich urządzeń na platformie internetowej Cardo Community za pomocą  PC,  a następnie pobrać nową opcję zdalnego sterowania Remote Control na swój smartfon. Bezpłatna aktualizacja jest dostępna w Google Play pod adresem:

http://play.google.com/store/apps/details?d=com.cardoapps.smartset.

Ponadto, użytkownicy SHO-1 mogą  skorzystać z animowanego samouczka on-line w 8 językach.

 

Wiodące na rynku interkomy Cardo Scala Rider są marzeniem wszystkich motocyklistów, będą szczególnie udanym prezentem gwiazdkowym. W sezonie zimowym, gdy spadnie śnieg po zamontowaniu do kasku będą niezawodne w komunikacji na stokach. Taki upominek nie zawiedzie żadnego motocyklisty, narciarza, ani snowboardzisty.  

 

 

o Cardo Systems

Firma Cardo Systems, Inc., powstała w 2001 r. w USA. Firma jest światowym liderem rynku w produkcji bezprzewodowych rozwiązań do komunikacji. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgh. Sieć dystrybucji obejmuje Amerykę Północną i Południową, Europę, Azję i Australię. Produkty Cardo Systems, Inc. można nabyć w ponad 50 krajach.

 

o KONTEL

KONTEL jest wiodącym importerem i dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego z 30-letnim doświadczeniem na rynku. Firma jest polskim dystrybutorem produktów takich marek jak: Plantronics, Cardo Systems, Sushi, Socha, Ascom, Huawei, RTX, Konftel, Tecdesk, Yealink, Spontania, Zoom. KONTEL zajął wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się publikowanej przez magazyn Forbes.

Więcej na www.kontel.pl

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »