Gospodarka » Narzędzia

RotoZip – urządzenie zapewniające precyzyjne cięcie nawet w granicie

RotoZip – urządzenie zapewniające precyzyjne cięcie nawet w granicie
Zobacz więcej zdjęć »
W maju w ofercie firmy Bosch pojawiła się linia produktów o nazwie RotoZip. Marka ta jest liderem amerykańskiego rynku wycinarek rotacyjnych. Od tego roku dostępna będzie również w Polsce.

Produkty RotoZip przekonują łatwością użycia i precyzją działania. Są lekkie i wydajne, umożliwiają użytkownikom profesjonalnym wykonywanie trudnych cięć, nawet w najtwardszych materiałach, takich jak granit.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wycinarka rotacyjna RotoZip oszczędza czas i pieniądze wielu grup użytkowników: elektryków, dekarzy, hydraulików, glazurników.
Światowy lider rynku w sektorze wycinarek rotacyjnych, RotoZip, oferuje teraz swoje narzędzia także użytkownikom profesjonalnym w Polsce. Dwie wycinarki rotacyjne RotoZip RZ3 i RotoZip RZ5 to lekkie elektronarzędzia, które umożliwiają wykonywanie trudnych cięć, nawet w najtwardszych materiałach, takich jak granit. Linia produktów RotoZip obejmuje także 4 akcesoria, które rozszerzają zakres stosowania urządzenia na inne materiały (np. płytki podłogowe, okładziny ścienne, powierzchnie metalowe i drewniane), gwarantując doskonały rezultat precyzyjnego cięcia z ręki.

Wycinarki rotacyjne RotoZip RZ3 i RotoZip RZ5 zapewniają maksymalną wydajność dzięki opatentowanemu ruchowi rotacyjnemu. Zaletami obu urządzeń jest niewielki ciężar i kompaktowa konstrukcja z korpusem pokrytym miękką okładziną oraz z miękkim uchwytem taśmowym, które zapewniają komfortową pracę. Te profesjonalne narzędzia są wyposażone w pyłoszczelny włącznik oraz system szybkiej blokady umożliwiający łatwe ustawienie głębokości cięcia. Prędkość obrotowa bez obciążenia wynosi 30.000 obr./min, a moc urządzenia 500 W. Model RotoZip RZ5 ma jeszcze bardziej wydajny silnik o mocy 600 W i będzie dostępny z czterema dodatkowymi akcesoriami: przystawką wyrzynającą, prowadnicą szynową, cyrklem do wycinania oraz przystawką do podłączenia odkurzacza.

Obsługę nowej wycinarki RotoZip wspomaga wiele akcesoriów, np. XBIT Diamond Floor Tile, końcówka która ułatwia precyzyjne cięcie płyt ściennych i podłogowych wykonanych z granitu, marmuru, porcelany lub ceramiki. Dostępne są także trzy inne akcesoria: XBIT Wall Tile do cięcia glazury, XBIT Multipurpose do cięcia różnych materiałów oraz XBIT Metal do cięcia metali. Z pomocą tego osprzętu można szybciej i wygodniej ciąć laminaty, miękkie i twarde drewno, aluminium, metal, aluminium, ściany prefabrykowane i płyty cementowe, włókno szklane oraz wiele innych materiałów budowlanych.

Wycinarka rotacyjna RotoZip oszczędza czas i pieniądze wielu grup użytkowników profesjonalnych: elektryków, dekarzy, hydraulików, glazurników. Dzięki zoptymalizowanej technologii i mocy urządzenie ułatwia i przyspiesza wykonanie pracy.

Informacje o RotoZip:
Firma RotoZip została założona w 1972 roku, w USA. Jako producent prefabrykatów do budowy domów, firma pracowała nad metodą wydajniejszego cięcia tego typu materiałów i stworzyła system urządzeń oraz akcesoriów, który pomaga oszczędzić czas, pieniądze, a także osiągnąć lepszy rezultat cięcia. W 2003 roku, firma Bosch (dział elektronarzędzia) nabyła firmę RotoZip i włączyła kolejne, profesjonalne elektronarzędzie do swojego portfolio produktów. Więcej informacji na stronie: www.rotozipeurope.com

Sugerowana cena detaliczna brutto, maj 2008:
- Rotozip RZ5 - 930 zł
- Rotozip RZ3 - 695 zł

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).

Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.

Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, sprzętu car multimedia Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »