Technologie » Internet

Routery ZTE wspierają nowe pasma 5G

Routery ZTE wspierają nowe pasma 5G
Zobacz więcej zdjęć »
Internet 5G stał się faktem. Po rozstrzygnięciu w Polsce aukcji na nowe częstotliwości 5G, jest dostępna w coraz większej liczbie miast. Warto sięgnąć po routery ZTE 5G – najszybszy transfer danych można bowiem uzyskać na urządzeniach wspierających nowe pasma 5G.

Warto wiedzieć, że nie wszystkie urządzenia 5G dostępne na rynku wspierają nowe pasma. Najczęstszym ograniczeniem technicznym uniemożliwiającym łączność jest brak wsparcia odpowiednich agregacji 5G przez urządzenie czy też starszy procesor nie obsługujący nowych pasm.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na szczęście ten problem nie występuje w dostępnych w Polsce routerach ZTE. Wszystkie urządzenia 5G tego producenta wspierają nowe pasmo częstotliwości N78 w zakresie od 3,4 do 3,8 GHz przyznane operatorom komórkowym w Polsce.

Poniżej znajduje się lista routerów ZTE 5G wspierających nowe pasmo 5G w Polsce: 

·         MC888

·         MC888 Pro

·         MC889

·         MU5120

·         MU5002

·         MC801A

·         MC7010

Wszystkie routery można kupić na stronie producenta: https://zteshop.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »