Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Roztańczone Trolle w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej

Roztańczone Trolle w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej
Zobacz więcej zdjęć »
Już 2 grudnia do Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej przyjadą roztańczone i rozśpiewane Trolle. Dzieci będą miały okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z bajki, jak Poppy i Mruk, a także wejść do interaktywnego miasteczka Trolli.

Z okazji zbliżających się Mikołajek, a także premiery filmu „Trolle 3” Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna szykuje wyjątkowy dzień, pełen bajkowych atrakcji. Już 2 grudnia kolorowi i roztańczeni bohaterowie serii filmów dla całej rodziny, zaproszą dzieci do miasteczka pełnego interaktywnych rozrywek. Atrakcje dla siebie znajdą tam zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci. Barwna scenografia zrobi wrażenie również na dorosłych.

Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do spotkania z Poppy i Mrukiem, co z pewnością ucieszy małych fanów muzyki. Trolle zaproszą dzieci do wspólnej, trollowej zumby na scenie, a także do pełnego kolorowych atrakcji, interaktywnego miasteczka Trolli. Tam czekać będzie m.in magiczne lustro, które da odpowiedź na pytanie „Jakim Trollem dziś jesteś?”, punkt wizażu i kolorowych tatuaży, pokaz skręcania niezwykłych balonowych figur oraz basen z kulkami dla najmłodszych.

Mali entuzjaści zabawek znajdą ich mnóstwo w strefie Mattel, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić. Rozrywki dostarczy również specjalna trollowa budka, która będzie okazją do własnoręcznego nakręcenia filmiku 360 stopni. Poza tym w centrum zostanie zaaranżowany specjalny instaspot rodem ze świata Trolli, który będzie doskonałym tłem do zrobienia efektownych, pamiątkowych zdjęć.

Nie zabraknie również uwielbianych przez wszystkie dzieci słodkości. W trollowej fabryce lizaków, można będzie wziąć udział w słodkich warsztatach i zobaczyć jak z masy cukrowej i barwników powstają kolorowe przysmaki. Na koniec każdy uczestnik warsztatów otrzyma słodki upominek.

„Zapraszamy całe rodziny na spędzenie grudniowej soboty razem z nami, w towarzystwie uśmiechniętych, wesołych Trolli oraz wielu atrakcji, które przysporzą dzieciom wielu wrażeń. Zbliżający się czas Świąt, prezentów i niespodzianek, to doskonała okazja, by przenieść się do bajkowej krainy pełnej zabawy” – mówi Lech Polanski, dyrektor Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej.

Podczas wydarzenia w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej będzie można skorzystać z jeszcze jednej, wyjątkowej atrakcji, jaką będzie szkoła latania, z filmu „Wyfrunięci”. Animatorzy poprowadzą krótki kurs przygotowawczy, w formie zajęć gimnastycznych na wesoło, następnie w specjalnym studiu dzieci obejrzą fragment nowego filmu „Wyfrunięci”, by na koniec zapozować do zdjęcia z ptasimi bohaterami bajki.

Impreza w towarzystwie filmowych bohaterów będzie wyjątkową gratką dla dzieci i okazją do angażującej zabawy oraz niezapomnianych, rodzinnych chwil.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »