Technologie » Komputery

Rozwiązanie EMC najlepszym systemem pamięci masowej dla środowisk o znaczeniu krytycznym

Użytkownicy uznali rozwiązanie EMC za najlepszą technologię pamięci masowej do środowisk Oracle, Microsoft Exchange, Microsoft SharePoint, SAP, Business Intelligence, Analytics, VDI i Home Directories

·         Firma IDC przeprowadziła ostatnio badania dotyczące wymagań użytkowników pamięci masowej (Storage Users Demand Study – SUDS), polegające m.in. na pomiarach zużycia pojemności pamięci masowej przez najczęściej stosowane aplikacje biznesowe w pierwszej połowie 2011 r.  EMC po raz kolejny okazał się najlepszym dostawcą technologii pamięci masowej do środowisk Oracle, Microsoft Exchange and SharePoint, SAP, Business Intelligence and Analytics, Virtual Desktop Infrastructure i Home Directory.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

·         Badania SUDS 2011 (edycja jesienna) są oparte na ankiecie przeprowadzonej wśród 1000 respondentów z 5 krajów i 19 branż, reprezentujących firmy zatrudniające od 50 do ponad 10 000 pracowników.

·         W informacji na ten temat EMC zapowiedział również nowe, sprawdzone rozwiązania do środowisk Microsoft oraz wsparcie systemu Windows Server 2012.

 

Informacje szczegółowe:

 

Warszawa, 31 lipca 2012 roku, Firma EMC Corporation poinformowała, że klienci na całym świecie uznali ją za najlepszego dostawcę systemów pamięci masowej do środowisk o znaczeniu krytycznym. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych wśród użytkowników przez firmę IDC¹. Ranking dostawców pamięci masowej jest oparty na wzorcach wdrożeń stosowanych przez klientów w ramach najczęściej używanych aplikacji dla przedsiębiorstw. Badania IDC wykazały, że dla środowisk Oracle, Microsoft Exchange and SharePoint, SAP, Business Intelligence and Analytics, Virtual Desktop Infrastructure i Home Directory klienci wybierają pamięć masową EMC częściej niż rozwiązania innych producentów.

 

Jesienią 2011 r. IDC przeprowadziło ankietę wśród 1000 respondentów z 15 krajów i 19 branż, reprezentujących firmy zatrudniające od 50 do ponad 10 000 pracowników. Ankieta dotyczyła głównie aplikacji, a jej celem było zbadanie, jakie marki produktów są najchętniej wybierane przez klientów używających określonych aplikacji.

 

Wypowiedź analityka branżowego

 

Natalya Yezhkova, dyrektor ds. badań, główny analityk ds. badań światowego rynku systemów pamięci masowej w IDC, odpowiedzialna za badania dotyczące wymagań użytkowników pamięci masowej (SUDS)

 

„IDC co dwa lata przeprowadza ankietę wśród administratorów pamięci masowej na całym świecie, aby sprawdzić, w jaki sposób pojemność pamięci masowej jest wykorzystywana w głównych przypadkach użycia danych, od najpopularniejszych aplikacji biznesowych po systemy wparcia infrastruktury informatycznej. Tegoroczne badania wykazały, że EMC, który w pierwszej połowie roku 2011 sprzedał prawie jedną czwartą łącznej liczby terabajtów zewnętrznej pamięci masowej na całym świecie, wyprzedził wszystkich pozostałych dostawców pamięci masowej dla przedsiębiorstw. W ośmiu spośród dziewięciu głównych przypadków użycia danych, które stanowiły przedmiot naszych badań, użyto rozwiązań EMC”.

 

Cytat z wypowiedzi członka kierownictwa firmy EMC

 

Jeremy Burton, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu,, EMC Corporation

 

„Dla środowisk aplikacji o znaczeniu krytycznym klienci wybierają najczęściej pamięć masową EMC. Dotyczy to zarówno środowisk tradycyjnych, jak też zwirtualizowanych środowisk przetwarzania w chmurze nowej generacji, zbiorów danych Big Data i środowisk Hybrid Cloud. Nasze innowacyjne produkty i technologie pomagają klientom w zarządzaniu ogromnymi ilościami danych, które są wynikiem najnowszych trendów informatycznych – wdrażania środowisk przetwarzania w chmurze oraz zarządzania zbiorami danych Big Data”.

 

Dodatkowe materiały:

 

·         Dodatkowe informacje o rozwiązaniach EMC do środowisk Oracle

·         Dodatkowe informacje o rozwiązaniach EMC do środowisk SAP

·         Dodatkowe informacje o rozwiązaniach EMC do środowisk Microsoft

·         Dodatkowe informacje o rozwiązaniach EMC do systemów Business Intelligence and Analytics

·         Dodatkowe informacje o rozwiązaniach EMC do środowisk VDI

·         Skontaktuj się z EMC za pośrednictwem serwisów TwitterFacebook, YouTube i LinkedInRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jdunin-keplicz@solskibm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »