Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Rudy Max i jego świat w marcu na Travel Channel

Rudy Max i jego świat w marcu na Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
Rudy Max po raz kolejny będzie miał okazje zaprezentować swoje zamiłowanie do podróży na antenie Travel Channel. Tym razem wyprawę rozpocznie na południowoafrykańskim safari. Uzmysłowi mu ona, jakie miejsce zajmuje w łańcuchu pokarmowym… i że niestety jest na jego szarym końcu.

Na czarnym kontynencie, prezenter odwiedzi Kapsztad, drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Republice Południowej Afryki, oraz wybierze się na przejażdżkę Szlakiem Ogrodów.

Po mocnej dawce adrenaliny, nasz bohater wsiądzie w samolot by zmienić nieco kierunek. W Londynie odwiedzi znajomych, w Szkocji zobaczy górzyste regiony, a na koniec w Korei spróbuje odnaleźć spokój i równowagę.

Tyle emocji może zagwarantować jedynie Travel Channel!

Powtórki programu, m.in.:

23 marzec o godzinie 00.30
26 marzec o godzinie 07.30
29 marzec o godzinie 19.30
30 marzec o godzinie 00.30

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »