Technologie » Komputery

Rusza druga edycja tygodnia z Lenovo

Rusza druga edycja tygodnia z Lenovo
Zobacz więcej zdjęć »
Już dziś, tj. 25 października oficjalnie rusza druga edycja Tygodnia z Lenovo – akcja promocyjna sponsora i partnera technologicznego Ligi Cybersport w ramach projektu Cyberarena 36i6.

Tym razem szansę walki o cenne nagrody, takie jak laptopy czy sprzęt gamingowy dostali gracze popularnej strategii StarCrafta II czy kierowcy F1 2010. Nie zabraknie też znanej strzelanki – Counter-Strike 1.6 w którą rozegrany zostanie 6-dniowy ranking na platformie Cyberarena 36i6. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla wszystkich zainteresowanych – turnieje w najpopularniejsze gry i konkursy z cennymi nagrodami. Warto nadmienić, że finały turniejów w StarCraft II i F1 2010 odbędą się 13 listopada w Warszawie podczas Wielkiej Gali Cybersportu. Na specjalnie przygotowanym stoisku Lenovo rozegrane zostaną potyczki najlepszych z najlepszych. Główne nagrody to odpowiednio laptop Lenovo IdeaPad Y550 i netbook Lenovo IdeaPad S12. 

Więcej informacji odnośnie całej akcji znajdziecie na stronach www.cybersport.pl i www.cyberarena36i6.pl, gdzie na bieżąco będą odsłaniane kolejne atrakcje!                       

Kontakt: Cybersport: Jakub Stępień, +48 609 494 073, e-mail : echoes@cybersport.plCybersport: Sebastian Nanasik, + 48 695 592 582, e-mail: snanasik@cybersport.pl   Cybersport: Krzysztof Pikiewicz, + 48 605 557 112, e-mail: danzig@cybersport.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »