Dom » Architektura

Ruszył konkurs DOMINacja modnych wnętrz!

Ruszył konkurs DOMINacja modnych wnętrz!
Zobacz więcej zdjęć »
3 listopada rozpoczęła się I edycja konkursu dla architektów ,,DOMINacja modnych wnętrz”, w którym nagrodą główną jest najnowszy model iPhone6.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 30 listopada wysłać autorski projekt modnego wnętrza, stworzony z wykorzystaniem paneli FAUS lub podłóg bambusowych WILD WOOD, klamek DOMINO z serii Fashion Line  oraz wybranego modelu drzwi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 Tam, gdzie moda łączy się z designem

Świat mody i designu wnętrz to coraz bliższe sobie dziedziny, które wzajemnie się inspirują i czerpią ze swoich doświadczeń. Firma DOMINO, dystrybutor wysokiej klasy klamek, podłóg i okuć meblowych, śledząc bacznie najnowsze trendy modowe, stara się czerpać z dokonań projektantów i przenosić ducha kreatywnego designu do wnętrz polskich domów. Najnowszą inicjatywą firmy jest konkurs dla architektów pod nazwą ,,DOMINacja modnych wnętrz”.  W akcji, która rozpoczęła się 3 listopada zdobyć można wiele atrakcyjnych nagród, w tym główną – iPhone’a6.

Założeniem konkursu jest stworzenie przestrzeni do kreatywnego rozwoju dla architektów, którzy interesują się najnowszymi trendami świata mody, a jednocześnie profesjonalnie zajmują się projektowaniem przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Organizatorzy za cel postawili sobie sprzymierzenie na pozór dwóch odległych sfer – sztuki utylitarnej i świata high fashion oraz inspirowanie do zabawy kolorami, formami i stylizacjami we własnych wnętrzach.

 

 

Wygraj iPhona6!

Konkurs „DOMINacja modnych wnętrz” rozpoczął się 3 listopada. Wszystkie informacje dotyczące inicjatywy dostępne są na stronie www.domino.pl w zakładce KONKURS. Znajdują się tam również dedykowane konkursowi biblioteki CAD ze wszystkimi produktami niezbędnymi do stworzenia projektu wnętrza. Aranżacje w formie wizualizacji należy przesyłać na adres: konkurs@domino.pl. Twórca najlepszej pracy konkursowej, która powinna się cechować bezbłędnością zastosowań narzędzi graficznych, dbałością o szczegóły, innowacyjnością, a przede wszystkim najbardziej pomysłowym połączeniem mody i sztuki designu, wygra najnowszy model iPhone6. Organizatorzy przewidzieli także 10 nagród dodatkowych – designerskich gadżetów oraz fascynujących książek, poświęconych sztuce architektury i designu. Każdy uczestnik może przesłać nieograniczoną liczbę prac, co z pewnością zwiększy szansę na wygraną.

 

Po rozstrzygnięciu konkursu z najlepszych nadesłanych prac powstanie inspirująca Galeria, dostępna na stronie www.domino.pl.

 

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne na www.domino.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »