Kultura, sztuka » Muzyka

Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty Saszan - RSP

Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty Saszan - RSP
Zobacz więcej zdjęć »
Fani Saszan mogą już nabyć wyczekiwany album artystki zatytułowany „RSP”. Od 19. sierpnia jest on dostępny w przedsprzedaży w sklepach internetowych mediamarkt.pl oraz saturn.pl w zestawie z unikatową silikonową opaską na rękę z autografem artystki!Debiutancka płyta 20-letniej wokalistki i blogerki, bijącej rekordy popularności w sieci, to owoc jej współpracy z producentem Marco. "RSP" jest spójnym stylistycznie longplayem, na którym znajdziemy komercyjny pop, motywy reggae i trochę elektroniki. Teksty do piosenek napisała sama Saszan.Charyzmatyczna wokalistka swoją debiutancką płytę komentuje słowami: „Ten album jest taki, jaki chciałam. Teksty i duża część muzyki są mojego autorstwa, dlatego bardzo utożsamiam się z tym materiałem i mam nadzieję, że moi fani będą czuć podobne emocje, jakie miałam ja komponując "RSP".”


Album promują single "Świat Jest Nasz", "Wybrałam" oraz "Proste Słowa". Premierę zaplanowano na 16. września br.

Płytę w zestawie z unikatową, silikonową opaską na rękę z wygrawerowanym autografem Saszan można już kupić w sklepach mediamarkt.pl i saturn.pl w cenie 34,99 zł. Opaski zostały wyprodukowane w ilości limitowanej.

Manager artystki zapowiada: „Płyta ma szansę zrobić na polskim rynku prawdziwy   #rozpindor.”

O Saszan

Saszan, prywatnie Roksana Pindor, lat 20 lat:  śpiewa, youtuberuje, podąża za marzeniami i od czasu do czasu bloguje. Spełnia swoje wizje i marzenia. W 2010 roku założyła konto na YouTube i za namową znajomych zaczęła wrzucać  tam swoje covery. Mimo, że były nagrywane amatorsko, znalazły grono  zwolenników w serwisie Twitter, co dało początki jej popularności w sieci. Fanpage (facebook) Saszan błyskawicznie zdobywał fanów,  podobnie stało się na kolejnym portalu - ask.fm. Debiutancka płyta zatytułowana „RSP” ukaże się 16.09.2014 r. Jej przedsprzedaż ruszyła 19 sierpnia br. w sklepach internetowych mediamarkt.pl i saturn.pl o symbolicznej godzinie 16.09.

O Media Saturn Holding
Należące do holdingu Media Saturn sieci Media Markt i Saturn zajmują pierwsze miejsce wśród sprzedawców elektroniki użytkowej w Polsce i Europie, oferując najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Media Markt i Saturn zarządzane są niezależnie i stanowią konkurencyjne wobec siebie marki sprzedaży detalicznej. Więcej informacji o Grupie Media-Saturn dostępnych jest na stronie: www.media-saturn.com

Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »