Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

RVB Holistic Beauty: Piękno rodzi się z harmonii

RVB Holistic Beauty: Piękno rodzi się z harmonii
Zobacz więcej zdjęć »
Zachowanie porządku, a nie jego przywracanie - jest głównym źródłem mądrości. Leczenie drążącej nas choroby jest jak kopanie studni, kiedy czujemy pragnienie i jak wykuwanie broni, gdy wojna już się rozpoczęła.

Chęć życia w zgodzie z naturą przekłada się na coraz większe zainteresowanie mądrością tradycyjnej medycyny wschodniej i holistyczną pielęgnacją. Potrzebom tym w pełni odpowiada Holistic Beauty - całościowy i nowatorski program kosmetyki profesjonalnej RVB (Research, Value, Beauty).

Misją RVB jest nieprzerwane prowadzenie badań, poszukiwanie nowych rozwiązań kosmetycznych i czerpanie z tego, co już istnieje w naturze. Nową koncepcję piękna opracowała i przetestowała grupa doświadczonych naukowców i technologów z Centrum Badań i Rozwoju RVB, którzy niezmiennie poszukują najbardziej innowacyjnych składników aktywnych. Doskonałość osiągana jest poprzez całkowitą dbałość o jakość. RVB korzysta również z kompetencji Ośrodka Kosmetologii Uniwersytetu w Ferrarze dla testowania skuteczności i bezpieczeństwa produktów.

Holistic Beauty i Holistic Beauty Thay to dwie holistyczne linie RVB: pierwsza do pielęgnacji twarzy, druga dla ciała, połączona z niezwykle bezpiecznym programem pielęgnacji dla przyszłych matek - Amma Deva. Są to linie kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów kosmetycznych i SPA oraz kosmetyki pozwalające na aktywną pielęgnację domową. Podejście holistyczne bierze pod uwagę osobę jako całość, nie dzieląc zaburzeń na fizyczne, emocjonalne i psychologiczne. Wszelkie niedoskonałości tłumaczy się więc jako powierzchniową /zewnętrzną manifestację ogólnego braku równowagi w organizmie. Celem RVB jest - poprzez nowe serie do pielęgnacji twarzy i ciała Holistic Beauty - korygowanie braków spowodowanych zakłóceniami w przepływie energii, a w efekcie przywrócenie fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia osobie jako całości.

Linia do twarzy Holistic Beauty wywodzi się z odwiecznej koncepcji drzewa życia - symbolu Matki Natury i energii nieprzerwanie w nim przepływającej. Drzewo jest alegorią ciała, w którym gromadzi się i zamyka energia niezbędna do odżywiania, natleniania i regenerowania jego zewnętrznych warstw. Holistic Beauty, jak w drzewie życia, przenosi witalną limfę do skóry i obdarowuje ją naturalnym, harmonijnym pięknem.

Holistic Beauty Thay to seria zabiegów bazujących na zasadach medycyny tybetańskiej, według której zdrowie i piękno to rezultat harmonii między pięcioma żywiołami: ogniem, wodą, ziemią, powietrzem i eterem. Tworzą one istotę ludzką, stanowią jej części fizyczne i psychiczne. Jeżeli któryś z tych elementów nie jest w harmonii z pozostałymi, w ciele powstają niedobory organiczne, które prowadzą do problemu.
W Holistic Beauty Thay żywioły równoważone są poprzez cenne roślinne mieszanki pochodzenia m.in.tybetańskiego, które pomagają przywrócić równowagę wszystkim cechom ciała: dobrej jędrności elastyczności, sprężystości i promienności skóry oraz pięknie wymodelowanym kształtom.

Zabiegom w salonie towarzyszą specjalne techniki masażu twarzy i ciała, które wspomagają działanie produktów w procesie przywracania niezakłóconej energii. Proces odprężania uzupełnia muzyka specjalnie stworzona dla RVB. Holistic Beauty to wielo-zmysłowe podejście obejmujące całe ciało. W zabiegach wykorzystuje się szlachetne oleje, mieszanki olejków aromatycznych i oczyszczone ekstrakty z kwiatów morskich o doskonałych właściwościach anti-aging.

Prawdziwą siłę Holistic Beauty stanowi synergia wielu różnorodnych, starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych, działających na różne przyczyny niedoskonałości skóry. Wszystkie pochodzą z upraw poświadczonych jako prowadzone organicznie. Celem jest zredukowanie do minimum wszelkich sztucznych środków chemicznych, tak by siły wyzwolone przez Naturę dotarły do skóry z całą swoją czystością i witalnością, w nienaruszonym stanie. Dermatologicznie i mikrobiologicznie przetestowane produkty obu serii nie zawierają składników z genetycznie modyfikowanych roślin (non GMO), białka zwierzęcego, pochodnych nafty, parafiny, silikonu, ani parabenów. Wszystko z szacunku dla Natury i ludzkiego ciała.

ZABIEGI HOLISTIC BEAUTY

Pielęgnacja twarzy

BIOESSENTIAL
Zabieg natleniający dla wszystkich rodzajów skóry

Zabieg, który pobudza eliminowanie toksyn, stymuluje mikro-krążenie w skórze i reaktywuje metabolizm komórkowy. Stanowi wstęp do pozozstałych zabiegów linii lub jest zabiegiem samodzielnym.

BIOHYDRA
Dla zaspokojenia pragnienia suchej skóry

Rewolucyjnie sformułowany zabieg Biohydra nie tylko chroni rezerwy wodne skóry, spowalniając parowanie, ale też poprawia strukturę skóry, wzmacnia jej funkcję jako bariery dla doskonałego i długotrwałego działania nawilżającego.

BIOAGE
Odmładzające pożywienie dla skóry

Bioage to zabieg przeciwzmarszczkowy, który zawiera bogactwo naturalnych składników aktywnych, działających w synergii dla ujędrnienia i wzmocnienia skóry oraz zwalczania efektów surowego środowiska. Przynosi zadziwiające natychmiastowe rezultaty, potwierdzone w klinicznych testach.

BIOCALM
Oaza spokoju dla skór wrażliwych i reaktywnych

Biocalm chroni skórę przed surowym środowiskiem oraz redukuje zaczerwienienie i swędzenie. Przyjemnie koi skórę, odżywia ją i nawilża. Wszystkie składniki wyselekcjonowano specjalnie dla ich wysokiego stopnia tolerancji: nie zawierają sztucznych zapachów, barwników, konserwantów lub alkoholu. Staranne testowanie gwarantuje zawartość metali ciężkich poniżej 0,00001% (przetestowano nikiel, ołów, chrom). Testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

BIOPURITY

Dla czystości i równowagi skóry

Harmonizuje produkcję sebum oraz redukuje niedoskonałości skóry łagodnym działaniem mikro-złuszczającym. Starannie sformułowany, ze składnikami nie powodującymi powstawania zaskórników i szczególnie dobrze tolerowanymi.

Ceny zabiegów: 150zł - 200zł

Ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 120zł - 300zł

 

ZABIEGI HOLISTIC BEAUTY THAY

Pielęgnacja ciała

RAM - Ogień

Eliminuje toksyny i skazy

Ogień oznacza ciepło, namiętność, energię witalną. Zabieg, który spala toksyny, owijając całe ciało ciepłym okładem i napełniając nową energią.

BHAM - Woda

Wyszczuplenie

Program zabiegów wyszczuplających dla powrotu do szczupłej i zgrabnej sylwetki. Woda myje i regeneruje. Bham usuwa toksyny, otwierając drogę dla powrotu „szczupłego piękna".

LAM - Ziemia

Wzmacnia, reaktywuje, stymuluje

Ziemia to solidność i pełnia. Lam jest programem zabiegów, które napinają tkankę i modelują ciało tak, jak rzeźbiarz glinę.

YAM - Powietrze

Elastyczność skóry także dla matek

Powietrze to żywioł, który regeneruje tkanki, uelastyczniając je i napełniając witalną energią. Yam jest prenatalnym i poporodowym zabiegiem kosmetycznym, w którym szlachetna mieszanka naturalnych składników aktywnych i olej arganowy wzmacniają tkankę i pomagają utrzymać skórę dobrze napiętą i pełną blasku, wygładzając i modelując kontury ciała. Bazuje na łagodnych naturalnych składnikach aktywnych, odpowiednich dla przyszłych matek. Zabieg obejmuje masaż uelastyczniający i specjalną muzykę.

OM - Eter

Dla natychmiastowego dobrego samopoczucia

Eter jest harmonijnym związkiem wszystkich żywiołów. Zabieg Om uspokaja układ nerwowy i prowadzi organizm do miejsca, w którym można znaleźć wewnętrzny spokój.

AMMA DEVA

Program RVB dla przyszłych matek

Yam AMMA DEVA to pierwszy kompletny program pielęgnacji i dbania o zdrowie dla kobiet w ciąży. Program składa się z 20 sesji, porad w zakresie zdrowia i odżywiania oraz doboru ćwiczeń dla dobrego samopoczucia matki i dziecka. Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzanie. To także masaż prenatalny, wzbogacony muzyką, kolorem, zapachem, obrazem i specjalistycznymi kosmetykami. Specjalnie skomponowana muzyka Amma Deva pomaga matce nawiązać kontakt z dzieckiem.

Ceny zabiegów: 200zł - 250zł

Ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 170zł - 300zł

więcej na stronie rvbpolonia.pl

Quatro Polonia to nowoczesna firma stworzona specjalnie pod potrzeby marki RVB w Polsce. Zajmuje się rozpowszechnianiem ideii holistycznego podejścia do piękna, oferując swoim klientom nowatorską i zaawansowaną technologicznie markę. Na polskim, profesjonalnym rynku kosmetycznym działa od dwóch lat, bedąc wiarygodnym partnerem w sektorze beauty. Swoją uwagę skupia na poświadczeniu jakości i skuteczności zabiegów RVB Holistic Beauty, które opierają się na najlepszych odkryciach nauki i techniki oraz na wellness i aktualnych trendach w modzie i urodzie. Duży nacisk kładzie na szkolenie kosmetyczek w zakresie metod. Działa poprzez przedstawicieli handlowych, prezentując markę bezpośrednio u klienta.

Więcej informacji:

Cappuccino Public Relations

Edyta Śmiłek, PR Director, e.smilek@cappuccino-pr.pl tel. +48 605 722 722

Monika Toporowska, PR Executive, m.toporowska@cappuccino-pr.pl tel. +48 785 722 720Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cappuccino PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »