Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rześko, że aż miło z Chłodzącym Kubkiem COSTA

Rześko, że aż miło z Chłodzącym Kubkiem COSTA
Zobacz więcej zdjęć »
Lato w pełni, a prażące słońce daje się we znaki! Kto w upalne dni nie marzy o chwili ochłody? COSTA COFFEE postanowiła przemycić potężną dawkę błogiej rześkości, wystawiając w głównych miastach Polski gigantyczny Chłodzący Kubek COSTA. Już dziś będzie on cieszył mieszkańców Warszawy.

Gigantyczny, ponad 2,5-metrowy Chłodzący Kubek COSTA zadebiutował na początku lipca, przy słynnym molo w Sopocie. Wykonany z włókna szklanego i wyposażony w specjalne systemy chłodzące dbał, by choć na chwilę zrobiło się „rześko, że aż miło” w te wyjątkowo gorące dni. Akcja, z której relację można obejrzeć na kanale COSTA COFFEE POLAND na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=3mhAzQ66Dl4, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów, a COSTA COFFEE postanowiła przenieść ją do innych miast Polski. Tak właśnie gigantyczny Kubek COSTA w dniach 31 lipca – 2 sierpnia stanął na Dworcu PKP we Wrocławiu. Z kolei, w dniach 13 – 14 sierpnia przyjemnie ochłodzi wszystkich warszawiaków odwiedzających Złote Tarasy. Specjalna strefa COSTA COFFEE  (Piazza, poziom -1) będzie czynna w godzinach 13-19. Obok przyjemnie Chłodzącego Kubka COSTA stanie także tymczasowa kawiarenka marki. Ze stolicy swoją chłodzącą misję Kubek przeniesie z kolei do Krakowa, gdzie pod koniec wakacji zagości na placu przed Galerią Krakowską.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wizytom Chłodzącego Kubka COSTA towarzyszą specjalne atrakcje m.in. pokazy rzeźbienia w bryłach lodu. Z wielkich brył powstają londyńskie ikony, jak Pałac Buckingham czy Big Ben. Na śmiałków, którzy spróbują swoich sił w wykuciu z lodu kubeczka COSTA COFFEE czekają wakacyjne niespodzianki m.in. bidony COSTA COFFEE i płyty Radia ZetChilli. Ci, którzy zdecydują się skorzystać z chłodzącej mocy Kubka, otrzymają ponadto prezent od ekipy COSTA COFFEE – vouchery rabatowe do kawiarni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Brandlab24

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »