Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rzut telefonem w dal na Senioradzie

Rzut telefonem w dal na Senioradzie
Zobacz więcej zdjęć »
Warsztaty artystyczne, taniec brzucha i bezpłatne konsultacje lekarskie to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na warszawskich seniorów na festynie rekreacyjnym Seniorada. Impreza odbędzie się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w niedzielę 9 maja.

9 maja AWF zamieni się w miejsce wielkiego święta aktywnych seniorów - Pikniku Rekreacyjnego Seniorada. W godzinach 11:00-14:00 będzie można uczestniczyć w różnych zajęciach ruchowych i konkursach, bawić się na pokazach tańca i koncercie, skorzystać z porad internisty oraz wykonać pomiary. Od 14:00 do 16:00 organizatorzy zapraszają do udziału w Warszawskim Rajdzie Nordic Walking na terenie Lasku Bielańskiego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wśród przygotowywanych na Senioradę zajęć ruchowych dla seniorów wymienić można wielobój rekreacyjny, zgadywankę terenową, gimnastykę prozdrowotną, Pera Stus - taniec grecki w kręgu i Tai Chi. Na uczestników pikniku czekają również turnieje i konkursy z cennymi nagrodami, między innymi turniej łuczniczy i organizowany przez firmę Emporia Telecom konkurs „Rzuć telefonem", podczas którego uczestnicy będą rywalizować rzucając na odległość odporną na brud, wodę i wstrząsy makietą telefonu emporiaSOLID .

Na scenie Zespół Uniwersytetu Tanecznego Trzeciego Wieku „Senior Show" zatańczy taniec brzucha i latino, z kolei Zespół Tańca Ludowego „Warszawa" AWF zaprezentuje tańce ludowe. Będzie można również wysłuchać koncertu w wykonaniu Kwartetu Smyczkowego SMA ART. Na bezpłatne konsultacje zaproszą dietetyk i diabetyk, zaś u internisty będzie można skorzystać z pomiaru cholesterolu, glukozy i ciśnienia. Z kolei Agnieszka Chlipała, Mistrzyni Świata w Jujitsu, udzieli porad dotyczących samoobrony, a członkowie Polskiej Federacji Nordic Walking podpowiedzą, jak właściwie uprawiać tę dyscyplinę sportu.

Organizatorami Seniorady, która w 2010 roku odbywa się po raz czwarty, są: ESPAR 50+, Uniwesytet III Wieku AWF oraz studenci III roku Turystyki i Rekreacji na AWF w Warszawie. W gronie partnerów imprezy znaleźli się m.in: Miasto Stołeczne Warszawa, Urząd Dzielnicy Bemowo, emporia i Forum 50+. Honorowy Patronat nad imprezą objęli: Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania Elżbieta Radziszewska, Prezydent m.st. Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Rektor Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego dr hab. prof. AWF Alicja Przyłuska-Fiszer.

Informacje o firmie emporia:Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 100-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.

Kontakt dla mediów

Monika Konieczna
Account ManagerAgencja 21tel. +48 22 511 13 80kom.: +48 601 930 488

E-mail: monika.konieczna@agencja21.pl

Agnieszka Sabat
Senior Account Executive
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 85
E-mail: agnieszka.sabat@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »