Technologie » Komputery

Sage ERP X3 - rozwiązanie wspierające SEPA

Sage ERP X3 - rozwiązanie wspierające SEPA
Zobacz więcej zdjęć »
Jednolity Obszar Płatności w Euro (SEPA) czyli projekt oparty na wspólnych zasadach, standardach i współpracy systemów bankowych w całej Unii Europejskiej ma ułatwić i przyspieszyć przelewy międzynarodowe na terenie krajów UE.

Niższe koszty transakcji, proste i przejrzyste zasady naliczania opłat za przelewy, szybkość, lepsze zarządzanie płynnością, możliwość zlecenia przelewu przez internet to najważniejsze korzyści płynące z tego projektu.

 Dla wielu europejskich krajów, narodowy system płatności dla przelewów i bezpośrednich debetów zostanie zamknięty 31 styczniu 2014 i będzie zastąpiony przez przelew SEPA (SCT) i SEPA bezpośredni debet (SDD). Tym ważniejsze jest posiadanie odpowiedniego systemu, który obsłuży wszystkie transakcje zgodnie z wymogami SEPA.

Sage, jako międzynarodowy dostawca zintegrowanych systemów wspierających zarządzanie ma ogromny wkład, oferując rozwiązanie, które wspiera obsługę transakcji zgodnie z wymogami SEPA. Jest to efekt dopracowanego aplikacji, charakteryzującej się bogatą funkcjonalnością, możliwością szybkiej skalowalności czy niskimi kosztami posiadania przy pełnym uwzględnieniu potrzeb klientów.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/sage_erp_x3_rozwiazanie_wspierajace_sepa.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »