Firma » Biznes

Sage pomaga wnieść moc Windows 8 do małych i średnich przedsiębiorstw

Sage pomaga wnieść moc Windows 8 do małych i średnich przedsiębiorstw
Zobacz więcej zdjęć »
25 października 2012 – firma Sage Group plc ogłosiła strategię przeniesienia na grunt małych i średnich przedsiębiorstw - prostoty, większej wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności w oferowanym przez Sage oprogramowaniu do zarządzania biznesem, udostępnionym wraz z systemem Windows 8.

Sage inicjuje nową erę przetwarzania danych w Sieci dla segmentu MSP

Sage, wprowadzając cztery innowacyjne aplikacje biznesowe działające w środowisku Windows 8, jest pionierem w zakresie udostępniania korzyści płynących z tego systemu operacyjnego i mobilności nowej generacji. Następuje to poprzez wspólne prace badawczo-rozwojowe produktów, których celem jest dostarczenie danych i aplikacji na żądanie w wirtualnym środowisku.


  • W Wielkiej Brytanii aplikacja Sage 50 Accounts Plus została skonstruowana tak, aby dostarczać najważniejsze informacje finansowe właścicielom i menadżerom firm, których zadaniem jest monitorowanie klientów, dostawców, przepływów środków pieniężnych oraz zysków i strat. Aplikacja daje użytkownikom większą kontrolę finansową i przejrzysty obraz działalności ponieważ ma przyjazny interfejs, a do pracy w niej nie wymagana jest znajomość kont księgowych. WHiszpanii aplikacja Sage eFactura Online jest rozwiązaniem do fakturowania, pomagającym użytkownikom zwiększać produktywność, poprzez zarządzanie procesem fakturowania, spółkami i klientami, niezależnie od miejsca.
  • W Niemczech aplikacja Sage Mobile Salary Calculator pomaga w ustalaniu płacy netto
    i umożliwia użytkownikom symulację ustalania poziomów płac lub po prostu daje możliwość śledzenia wynagrodzeń i odliczeń.
  • We Francji rozwiązanie Sage 100 Business Mobile jest aplikacją, która w czasie rzeczywistym, w dowolnym miejscu i czasie, udostępnia konsolę zawierającą kluczowe dane z oprogramowania Sage 100.

„W Sage koncentrujemy się na zapewnianiu klientom swobody, pewności i kontroli działania, której potrzebują do osiągnięcia ambitnych celów biznesowych" - wyjaśnia Alvaro Ramirez, dyrektor generalny (CEO) Sage w Europie. „U podstaw planowania stosowanych przez nas technologii zawsze leżały innowacje będące odpowiedzią na potrzeby klientów. Jesteśmy przekonani, że system Windows 8 posiada potencjał przekształcenia sposobu wyszukiwania i udostępniania danych przez firmy, aby móc w pełni cieszyć się bezprecedensowymi możliwościami, jakie daje przetwarzanie w sieci. Nowe aplikacje pozwalają nie tylko istniejącym, ale również nowym użytkownikomi to w znacznie szerszym zakresie ról, na dostęp do potrzebnych danych w prosty, znaczący sposób, niezależnie od czasu i miejsca, umożliwiając lepsze wykonywanie pracy i bardzie skuteczne zarządzanie biznesem". 

 

Jay Paulus - dyrektor ds. marketingu Windows w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw, Microsoft Corp. dodaje: „Jesteśmy przekonani, że oprogramowanie oraz usługi dla biznesu oferowane przez Sage pomogą w rozszerzeniu mobilności nowej generacji na małe i średnie przedsiębiorstwa na całym świecie. Innowacyjne oraz intuicyjne aplikacje Sage są świetnym przykładem korzyści, jakie niesie dla biznesu środowisko Windows 8". 

O Grupie Sage plc

Grupa Sage (The Sage Group plc) jest wiodącym w świecie dostawcą rozwiązań wspomagających zarządzanie, przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw, które umożliwiają tym firmom  większą swobodę odniesienia sukcesu. W Sage zdajemy sobie sprawę z niepowtarzalności każdego biznesu, dlatego też nasze produkty i usługi są dopasowane do różnorodnych potrzeb, co sprawia, że przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa i wydajności, korzystanie z nich jest przyjemnością. Spółka została założona w roku 1981 a od 1989 roku jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 1999 roku została włączona do wskaźnika giełdowego FTSE 100. Sage posiada grono ponad 6 miliona klientów, zatrudnia ponad 13.600 pracowników. Prowadzi działalność w 24 państwach, w tym w Wielkiej Brytanii i Irlandii, w krajach Europy kontynentalnej, Ameryki Północnej, Afryki Południowej, Australii, Azji oraz w Brazylii. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sage.com oraz na Twitterze: @sagegroupplc.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sage
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »