Dom » Nieruchomość

Sagemcom XMediusFAX Release 7.0

Udoskonalone faksowanie IP Najbardziej zaawansowane rozwiązanie serwera faksowego Sagemcom - Fax IP – XMediusFAX wersja 7.0 posiada wiele bezpłatnych ulepszeń, m.in. możliwość przeszukiwania plików .pdf

Sagemcom, światowy lider zaawansowanych rozwiązań serwerowych Fax IP wprowadził na rynek XMediusFAX w wersji 7.0 z szeregiem nowych bezpłatnych ulepszeń, kluczowych dla działania np. możliwość przeszukiwania plików .pdf. Nowa wersja oprogramowania Sagemcom dostępna jest na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), przedstawiciela tej marki w Polsce.

- Dołączenie opcji przeszukiwania plików .pdf do wersji podstawowej aplikacji, daje nam przewagę nad konkurencją, która zazwyczaj za tę funkcjonalność pobiera od klientów sporą dodatkową opłatę – mówi Jean Champagne, Dyrektor Generalny Sagemcom w Kanadzie. - Jak większość naszych obecnych na rynku aplikacji, tak i nowe rozwiązanie oraz wprowadzone ulepszenia opierają się na opiniach naszych partnerów i klientów, co zdecydowało też o bezpłatnym udostępnieniu użytkownikom opcji przeszukiwania plików .pdf.     

Wraz z rozwojem technologii pozwalających na dostarczanie i zarządzanie dokumentami, także fax musi umieć adaptować się do nowych przychodzących nieustannie innowacji. Wraz z oprogramowaniem XMediusFAX wersja 7.0., Sagemcom oferuje zoptymalizowane ulepszenia (np. interfejs WWW dla Chrome, Safari), 64 bitowy Microsoft Office 2010, oraz stale rosnącą liczbę certyfikowanych niezależnych platform telekomunikacyjnych/IT/ECM, co sprawia, że rozwiązanie jest zawsze aktualne i gotowe do kolejnych aktualizacji.  

Nowa, zaproponowana w tym roku aplikacja XMediusFAX wersja 7.0 to dla Sagemcom kamień milowy. Wybiegając w przyszłość Sagemcom oferuje nowe newralgiczne rozwiązania, takie jak konfigurowalne strefy czasowe, przekierowywanie kodów kreskowych, unikalną zintegrowaną zdolność wsparcia SIP Trunking. W ten sposób po raz kolejny potwierdza swoją pozycję jako jednego z wiodących dostawców oprogramowania IP FAX na świecie.

 

Faksowanie bez wstawania od biurka

XMediusFAX Release 7.0 pozwala wysyłać faksy z poszczególnych komputerów przez centralny serwer faksowy oraz odbierać je na skrzynce e-mailowej bez potrzeby wstawania od biurka.

Aplikacja zapewnia unikalną prostotę wysyłania i otrzymywania faksów z szerokiego spektrum interfejsów np. własnego faksu klienta, poczty elektronicznej klientów o dowolnym SMTP w tym MS Exchange, Lotus Notes i in., przez stronę WWW (WEB Access), z programów Windows np. Word, Exel, Powerpoint i każdego innego z funkcją „drukuj do…”, jak i zaawansowanych systemów Mainframe i Office (np. SAP) oraz wielofunkcyjnych urządzeń drukujących (MFP) A3/A4.

Program oparty na technologii IP bazuje na protokole T.38 FoIP i jest certyfikowany do pracy z rozwiązaniami sieciowymi Microsoft Exchange Unified Messaging, Cisco, Avaya, Alcatel OmniPCX, Audiocodes, 3Com, innovaphone i wielu innych. Aplikacja, która jest kompatybilna z systemami VoIP dzięki protokołom SIP i H.323, pozwala lepiej wykorzystać istniejącą infrastrukturę IP, bez ponoszenia kosztów na dodatkowe karty faksowe.

 

Większe bezpieczeństwo

Nowe rozwiązanie pozwala chronić prywatność dokumentów w firmie zgodnie z regulacjami np. HIPAA i Sarbanes-Oxley Act. Pliki w formacie TIFF i PDF są rutowane do autoryzowanych odbiorców i bezpiecznych urządzeń wielofunkcyjnych MFD. Aplikacja pozwala na monitorowanie faksów wysłanych, otrzymanych, i będących w obróbce oraz statusu serwera. Konfiguracja redundantna systemu umożliwia odtworzenie dokumentacji po awarii, a skonfigurowanie systemu w sposób nadmiarowy gwarantuje zapewnienie pracy ciągłej serwerów faksowych.

 

Redukcja kosztów 

 

Zastosowanie nowego oprogramowania Sagemcom znacznie zwiększa wydajność pracy w porównaniu z tradycyjnym manualnym faksowaniem. Przynosi oszczędność czasu, który pracownicy musieliby stracić pokonując drogę do maszyn faksujących i oczekując na wysłanie lub odbierając faksy. Rozwiązanie pozwala wyeliminować konieczność utrzymywania kosztownych linii analogowych i sprzętu do faksowania oraz związane z tym koszty.

 

Aplikacja umożliwia redukcję kosztów telekomunikacyjnych w przedsiębiorstwie nawet o 90 proc. Szczególnie w organizacjach posiadających wiele oddziałów, które generują wysokie opłaty za połączenia międzynarodowe i międzymiastowe.

 

Oprogramowanie serwera faksowego dostępne jest w kilku wersjach, które dedykowane są zarówno dla mniejszych, jak i dużych firm.

 

Korzyści:

 

§  Redukcja kosztów drukowania generowanych przez faksy

§  Zwiększenie wydajności pracy i przepływu informacji w firmie

§  Centralne zarządzanie komunikacją faksową

§  Cyfrowa archiwizacja dokumentów

§  Standaryzacja oraz zabezpieczenie informacji przesyłanych drogą faksową

 

Więcej na www.fax-server.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »