Firma » Biznes

Salon SMYK po rozbudowie w Wola Parku

Salon SMYK po rozbudowie w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
W Wola Parku po modernizacji otworzył się salon SMYK. Sklep zlokalizowany jest na parterze w okolicach Castoramy i zajmuje powierzchnię 750 mkw.

Kolejny najemca Wola Parku postanowił rozbudować salon oraz poszerzyć swoją ofertę. W nowo otwartym sklepie, który powiększony został o 150 mkw. znaleźć można szeroką gamę zabawek, ubrań i obuwia dla dzieci, a także akcesoriów niemowlęcych i artykułów szkolnych. Po remoncie wnętrze sklepu przyciąga ciekawym wystrojem oraz nowym sposobem ekspozycji asortymentu. Ze względu na dużą liczbę rodzin z dziećmi, które odwiedzają Centrum Handlowe, najnowszy koncept marki SMYK cieszy się wyjątkowym powodzeniem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

SMYK to największa w Polsce sieć sklepów z ofertą dedykowaną dzieciom. Historia marki sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie sieć sklepów Smyk liczy ponad 140 punktów sprzedaży w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy SMYK działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »