Firma » Biznes

Salon Top Secret i lodziarnia Grycan w łódzkiej „Sukcesji”

Salon Top Secret i lodziarnia Grycan w łódzkiej „Sukcesji”
Zobacz więcej zdjęć »
Top Secret, jedna z wiodących marek odzieżowych na polskim rynku, oraz lodziarnia należąca do popularnej sieci „Grycan – lody od pokoleń” to kolejni najemcy Centrum Handlowo-Rozrywkowego „Sukcesja” w Łodzi. Właśnie zostały podpisane umowy z inwestorem, łódzką spółką Fabryka Biznesu.

Salon Top Secret (576 mkw. powierzchni) wzbogaci strefę modową na poziomie „0” galerii handlowej. Ta ceniona marka, oferująca odzież oraz dodatki przede wszystkim dla ludzi młodych i aktywnych zawodowo, należy do grupy Redan.

Lodziarnia firmowa Grycan (62 mkw.) zostanie natomiast usytuowana na dolnym parterze, w pobliżu sceny przeznaczonej na rozmaite wydarzenia rozrywkowo-kulturalne.  Istniejąca od ośmiu lat sieć lodziarni „Grycan - lody od pokoleń” liczy już ponad 100 lokali, głównie w renomowanych galeriach i przy ulicach handlowych w największych miastach.  

„Sukcesja” ma być miejscem nie tylko robienia zakupów, ale przede wszystkim spędzania wolnego czasu,  dlatego – oprócz galerii handlowej (172 sklepy i punkty usługowe) – znajdzie się w niej duża strefa rozrywkowo-rekreacyjna m.in. z 9-salowym kinem „Helios”, jednym z największych w kraju klubów Pure Jatomi Fitness (z 300-metrowym tarasem zewnętrznym), parkiem rozrywki, ścianką wspinaczkową i placem zabaw z możliwością pozostawienia dzieci po opieką. W kompleksie będą też hotel klasy biznesowej i dwupoziomowy parking. Przewidziane są liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 120 tys. mkw., najmu około 50 tys. mkw., a terenu 3,2 ha.

Inwestor postawił na dużą funkcjonalność obiektu: czytelną komunikację, strefowe grupowanie branż w galerii handlowej w celu ułatwienia zakupów oraz wygodne parkingi o łatwym systemie identyfikacji miejsc.

Kompleks powstanie przy al. Politechniki 5, nieopodal kampusu Politechniki Łódzkiej, Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz nowego osiedla mieszkaniowego. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się rejonów miasta, który przekształca się w nowe centrum Łodzi. Projekt architektoniczny został dostosowany do wymogów międzynarodowego certyfikatu BREEAM) i zatwierdzony przez BRE Global Ltd.

Inwestorem zastępczym budowy została spółka Metro Properties, która planuje wyłonienie generalnego wykonawcy jeszcze we wrześniu. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidywane jest w tym roku, a oddanie Centrum do użytku w 2014.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Abilita Communications
http://www.abilita.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »