Technologie » Telekomunikacja

Samsung D780: Dwie karty SIM w jednym telefonie

Samsung D780: Dwie karty SIM w jednym telefonie
Zobacz więcej zdjęć »
Samsung wprowadza na rynek drugi telefon z serii DUOZ - Samsung D780. Tym razem funkcjonalność obsługi dwóch kart SIM została zamknięta w klasycznej, jednobryłowej obudowie.

Po sukcesie modelu D880, Samsung prezentuje drugi z serii DUOZ telefon dualny, który obsługuje dwa różne numery jednocześnie. W odróżnieniu od swojego poprzednika, Samsung Duoz D780 został skierowany do zwolenników klasycznej, jednobryłowej obudowy, która wyróżnia się stosunkowo niewielkimi wymiarami jak na model kryjący w sobie 2 karty SIM.

Zasady korzystania z D780 pozostają niezmiennie proste: ponownie z boku obudowy telefonu umieszczono specjalny przycisk, który służy do wyboru karty SIM, z której chcemy korzystać. Wyświetlacz o wielkości 2,3 cala i 262 tys. kolorów pokazuje poziom zużycia baterii i zasięg każdej z kart. Telefon automatycznie wykrywa i pokazuje, na który z numerów nadchodzi rozmowa czy też który zarejestrował nieodebrane połączenie.

Użytkownik ma możliwość ustawienia sygnału zajętości, odrzucenia rozmowy czy też pozostawienia wiadomości na jeden z numerów w sytuacji, gdy realizowana jest rozmowa na drugiej karcie. Może również zawiesić rozmowę i odebrać drugie połączenie.

Samsung Duoz D780 został wyposażony w 2-megapikselowy aparat fotograficzny, odtwarzacz MP3 z radiem FM oraz 40 MB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart microSD).

Seria telefonów DUOZ to pionierskie rozwiązanie na polskim rynku. Dzięki niej zniknął problem posiadania telefonu służbowego i prywatnego - wystarczy dualny telefon, który łączy dwa w jednym - dwie karty SIM w jednym urządzeniu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »