Dom » Wnętrza

SANPLAST SA wśród Brylantów Polskiej Gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego

SANPLAST SA wśród Brylantów Polskiej Gospodarki  Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Zobacz więcej zdjęć »
W lutym 2020 r. wyniki finansowe przedsiębiorstw zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu. Z grona ponad 56 tysięcy polskich firm, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskało 866 firm z województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród nich znalazła się firma SANPLAST SA.

Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował wyniki finansowe przedsiębiorstw. Oszacował on w uproszczony sposób wartość rynkową firm na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na tej podstawie stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2019. To kolejne takie wyróżnienie dla SANPLAST SA.  Znalezienie się na liście oznacza, że wartość rynkowa firmy wyniosła więcej niż 10 mln zł.

SANPLAST SA to lider rynku wyposażenia łazienek. Od ponad 35 lat dostarcza Klientom „Czystą Przyjemność kąpieli”. Z sukcesem prowadzi działalność biznesową, nie pomijając tak istotnych dla przedsiębiorstwa kwestii jak odpowiedzialności wobec środowiska i społeczności lokalnej. Produkty firmy znane są na całym kontynencie europejskim, a firma cieszy się dużą niezależnością. Tytuł Brylant Polskiej Gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest kolejnym potwierdzeniem, że prowadzone działania są zauważane w coraz szerszych kręgach.

"Dziękujemy za to wyróżnienie. Cieszymy się, ze nasza ponad 35-letnia działalność biznesowa kolejny raz została doceniona. Takie wyróżnienia motywują nas do dalszej pracy i napędzają do dalszego działania.” – dodaje Małgorzata Hulisz - kierownik działu marketingu firmy SANPLAST SA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »