Technologie » AGD - RTV

SANYO PLC-XU4001

SANYO PLC-XU4001
Zobacz więcej zdjęć »
Rozdzielczość XGA, jasność 4.000 ANSI lumenów, kontrast 2.000:1, wbudowany głośnik 10W, monitorowanie i sterowanie poprzez LAN, waga 3,3 kg.

Warszawa, Sierpień 2011 --- Projektor Sanyo PLC-XU4001 to doskonałe narzędzie do multimedialnych prezentacji m.in. dzięki jasności 4.000 ANSI lumenów, wbudowanemu głośnikowi, złączu HDMI oraz oprogramowaniu Crestron RoomView™ umożliwiającemu zdalne zarządzanie nawet 250 projektorami. Zaimplementowana technologia Intelligent Lamp Control System zapewnia idealną, równą jasność obrazu, natomiast w przypadku ciemnego obrazu zwiększa kontrast i obniża zużycie energii.

Duża jasność i zarządzanie pracą lampy

Duża jasność - 4.000 ANSI lumenów, uzyskiwana dzięki 245W lampie, zapewnia doskonały obraz również
w trudnych warunkach, nawet dużego natężenia oświetlenia zewnętrznego. Jasny i dobrze nasycony obraz
z wiernym odwzorowaniem kolorów można uzyskać bez całkowitego zaciemniania sali. System inteligentnego sterowania pracą lampy optymalizuje zużycie energii elektrycznej oraz zwiększa żywotność lampy nawet do 5.000 godzin, co obniża całkowite koszty eksploatacji.

HDMI i wbudowany głośnik o mocy 10 W

Nowy SANYO PLC-XU4001 wyposażony jest w 10 W głośnik. Użytkownik nie musi więc podłączać projektora do wzmacniacza czy zewnętrznego głośnika, co jest dużą zaletą przy prezentacjach na konferencjach,
w klasach lub w audytoriach. Pozwala to uniknąć wydatków na dodatkowy sprzęt i skomplikowane okablowanie. Projektor z wbudowanym głośnikiem jest idealnym urządzeniem multimedialnym, a złącze HDMI umożliwia przesył dźwięku i obrazu za pomocą jednego przewodu.

Konfiguracja i monitoring przez LAN

Oprogramowanie Crestron RoomView™ umożliwia zmianę parametrów i monitorowanie pracy projektora poprzez sieć LAN (wejście RJ45). Administrator jest automatycznie informowany nieprawidłowościach (na przykład o zbyt wysokiej temperaturze) lub konieczności wymiany lampy. 

Łatwa konfiguracja i prosta obsługa

Wbudowana funkcja automatycznej konfiguracji umożliwia automatyczne wykrywanie sygnału, korekcję zniekształceń trapezowych oraz regulację sygnału z komputera PC zapewniając dostosowanie do źródła
i gotowość do rozpoczęcia prezentacji w ciągu kilku sekund od włączenia. Zabezpieczenie kodem PIN, blokada klawiatury i gniazdo Kensington chronią projektor przed kradzieżą.

Zwiększona żywotność lampy (do 5.000 godzin pracy w trybie ECO) i zastosowanych filtrów (do 5.500 godzin) nie tylko upraszcza eksploatację projektora ale i obniża całkowite koszty jego użytkowania.

Cena, dostępność i gwarancja

Projektor dostępny będzie w Polsce na przełomie września i października 2011 roku. Sugerowana cena detaliczna: 5.999 zł (z VAT). Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 2.000 godzin).

Dystrybutorem projektorów SANYO w Polsce jest: ViDiS SA. http://www.vidis.pl .

 

Informacje o firmie SANYO:

SANYO Electric Co., Ltd. to wiodący w skali światowej producent elektroniki i dostawca rozwiązań w dziedzinie ochrony środowiska, energetyki i stylu życia. Kierując się hasłem „Think GAIA”, („Pomyśl o naszej planecie”), firma SANYO pracuje nad wykorzystaniem swoich licznych kluczowych technologii do realizacji swojej misji, którą dostrzega w harmonicznym łączeniu obowiązku ochrony środowiska i poszukiwania zrównoważonych źródeł energii z dążeniem do zapewnienia odbiorcom swoich rozwiązań nowoczesnego i wygodnego stylu życia.

Spółka SANYO Sales & Marketing Europe GmbH z siedzibą w Monachium w Niemczech powstała w 2009 roku w wyniku przekształcenia działającej już od 1977 r. niemieckiej spółki handlowej. Jest spółką zależną SANYO Electric Co. Ltd i jej centralą na Europę, koordynującą wszystkie działania marketingowo-sprzedażowe na rynku europejskim dla takich produktów, jak projektory, monitory LCD, sprzęt audio-wideo, urządzenia do cyfrowego przetwarzania obrazu i dyktafony, a także systemy bezpieczeństwa i monitoringu.

Oddział Digital Imaging z powodzeniem działa na rynku europejskim od 2003 r. pod marką Xacti. Kamery Xacti Dual są synonimem niewielkich rozmiarów, wygody użytkowania i nowatorskiego wzornictwa o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. Firma SANYO była, na przykład, pierwszym producentem, który wprowadził na rynek kamerę o układzie pionowym. SANYO, pionier w sektorze kamer SD, od 2009 roku oferuje także kamery wideo o tradycyjnej, poziomej konstrukcji. Rodzina kamer Xacti obejmuje innowacyjne kamery Full HD, szczególnie wytrzymałe i wodoodporne modele przeznaczone do użytku w terenie, a także miniaturowe kamery HD.

SANYO jest jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów projektorów. Jej urządzenia wyróżnia pomysłowość ich konstruktorów, wysoka jakość i szeroki wachlarz zastosowań. Oferowane pod marką SANYO rodziny produktów tego typu obejmują zarówno projektory dla kina domowego, biznesu i szkolnictwa, jak i profesjonalne urządzenia do instalacji w sektorze reklamy, rozrywki i marketingu, w tym modele stosowane w kinach wyświetlających filmy w postaci cyfrowej. Doskonałym uzupełnieniem tak szerokiej oferty handlowej SANYO są produkowane przez tę firmę monitory LCD. 

Więcej informacji na temat i SANYO Sales & Marketing Europe: www.sanyo.de

Więcej informacji na temat firmy SANYO: www.sanyo.com Obsługa public relations malgorzata.blachnio@indalo.pl mobile (+48) 509 047 721                  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »